Відстеження результативності регуляторних актів

2022 рік

01. Розпорядження від 22.12.2021 року №245/03-04 “Про виконання заходів з відстеження результативності дії регуляторних актів Іллінецької міської ради та виконавчого комітету Іллінецької міської ради на 2022 рік”.

2021 рік

05. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради у 2021 році.
04. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акта – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення податку на майно на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
03. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акта – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
02. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта- рішення Іллінецької міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування об’єктами оренди, що перебувають у комунальній власності Іллінецької міської ОТГ, та пропорції її розподілу між місцевим бюджетом, орендодавцем і балансоутримувачем».
01. Розпорядження від 10.12.2020 року №150/03-04 “Про виконання заходів з відстеження результативності дії регуляторних актів Іллінецької міської ради та виконавчого комітету Іллінецької міської ради на 2021 рік”.

2020 рік

12. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради у 2020 році.
11. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акта- рішення Іллінецької міської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
10. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту- рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення туристичного збору на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік»
09. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення податку на майно на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
08. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта- рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
07. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акта- рішення Іллінецької міської ради « Про затвердження Правил благоустрою території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
06. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акта- рішення Іллінецької міської ради «Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за користування об’єктами оренди, що перебувають у комунальній власності Іллінецької міської ОТГ, та пропорції її розподілу між місцевим бюджетом, орендодавцем і балансоутримувачем».
05. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту- рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення податку на майно на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
04. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту- рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення туристичного збору на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
03. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту- рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення єдиного податку для першої та другої груп платників єдиного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
02. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту- рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктам господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах Іллінецької міської ОТГ».
01. Розпорядження від 09.12.2019 року №178/03-04 “Про виконання заходів з відстеження результативності дії регуляторних актів Іллінецької міської ради на 2020 рік”.

2019 рік

08. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради у 2019 році.
07. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту- рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктам господарювання ( крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах Іллінецької міської ОТГ».
06. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акта- рішення Іллінецької міської ради «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
05. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акта- рішення Іллінецької міської ради «Про затвердження Правил благоустрою території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
04. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту- рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
03. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту- рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
02. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту-  рішення  Іллінецької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді  на 2019 рік».
01. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту-  рішення  Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».

2018 рік

05. Звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради у 2018 році.
04. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді та затвердження Положень про порядок їх обчислення та сплати».
03. ЗВІТ про результати повторного відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
02. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді та затвердження Положень про порядок їх обчислення та сплати».
01. ЗВІТ про результати базового відстеження результативності регуляторного акту – рішення Іллінецької міської ради «Про встановлення ставок земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».