Розкладу руху міського та приміського автобусного маршруту загального користування

Розклад руху міського автобусного маршруту загального користування «Борисівка-Морозівка-РЕС-Голики-Борисівка»

7:10 БОРИСІВКА 10:10 РЕС 15:20 РЕС
7:35 ЛІКАРНЯ 10:20 ЛІКАРНЯ 15:25 ЛІКАРНЯ
7:45 ГОЛИКИ 10:30 ГОЛИКИ 15:35 ГОЛИКИ
7:55 ЛІКАРНЯ 10:45 ЛІКАРНЯ 15:50 ЛІКАРНЯ
8:00 АТП 10:55 ГОЛИКИ 16:00 ГОЛИКИ
8:05 МОРОЗІВКА 11:10 РЕС 16:15 ВАРВАРІВКА
8:10 ЛІКАРНЯ 11:20 ЛІКАРНЯ 16:20 АТП
8:20 ГОЛИКИ 11:30 ГОЛИКИ 16:30 МОРОЗІВКА
8:30 ЛІКАРНЯ 11:45 ЛІКАРНЯ 16:40 РЕС
8:40 ВАРВАРІВКА 11:55 ГОЛИКИ 16:55 ЛІКАРНЯ
8:50 ЛІКАРНЯ 12:10 РЕС 17:05 ГОЛИКИ
9:20 ГОЛИКИ 12:20 ЛІКАРНЯ 17:10 ЦЕНТР
9:35 МОРОЗІВКА 12:30 ГОЛИКИ 17:25 БОРИСІВКА
9:40 РЕС 13:00 ЛІКАРНЯ 17:50 ЦЕНТР
9:45 ЛІКАРНЯ 15:00 ЛІКАРНЯ    
9:55 ГОЛОКИ 15:10 ГОЛИКИ    

Розклад руху приміського автобусного маршруту  загального користування «Іллінці – Пархомівка»

рейс №12і Пункти зупинок рейс №13і
При­буття,
год., хв.
Стоянка,
хв.
Відправлення,
год., хв
Відстань,
км.
Відстань,
км.
При­буття,
год., хв.
Стоянка,
хв.
Відправлення,
год., хв.
6:20 0 ІЛЛІНЦІ АС 19 7:30
6:29 0:01 6:30 7 ПАРІЇВКА 12 7:20 0:01 7:21
6:34 0:01 6:35 10 ЧЕРВОНЕ 9 7:15 0:01 7:16
6:39 0:01 6:40 13 СОРОКА
ХРІНІВКА 7 7:10 0:01 7:11
6:55 21 ПАРХОМІВКА 0 7:00
                 
рейс №14і   рейс №15і
12:00 0 ІЛЛІНЦІ АС 19 13:10    
12:09 0:01 12:10 7 ПАРІЇВКА 12 13:00 0:01 13:01
12:14 0:01 12:15 10 ЧЕРВОНЕ 9 12:55 0:01 12:56
12:19 0:01 12:20 13 СОРОКА
ХРІНІВКА 7 12:50 0:01 12:51
12:35 21 ПАРХОМІВКА 0 12:40

 

Розклад руху приміського автобусного маршруту  загального користування «Іллінці – Сорока – Жадани»

рейс №5і Пункти зупинок рейс №6і
При­буття,
год., хв.
Стоянка,
хв.
Відправлення,
год., хв
Відстань,
км.
Відстань,
км.
При­буття,
год., хв.
Стоянка,
хв.
Відправлення,
год., хв.
6:40 0 ІЛЛІНЦІ АС 16 9:25
6:49 1 6:50 7 ПАРІЇВКА 9 9:15 1 9:16
6:54 1 6:55 10 ЧЕРВОНЕ 6 9:10 1 9:11
6:59 1 7:00 13 СОРОКА 3 9:05 1 9:06
7:05 1 7:06 16 ЖАДАНИ 0 9:00
                 
рейс №7і   рейс №8і
13:00 0 ІЛЛІНЦІ АС 16 14:20
13:09 1 13:10 7 ПАРІЇВКА 9 14:10 1 14:11
13:14 1 13:15 10 ЧЕРВОНЕ 6 14:05 1 14:06
13:19 1 13:20 13 СОРОКА 3 14:00 1 14:01
13:25 16 ЖАДАНИ 0 13:55
                 
рейс №9і   рейс №10і
16:00 0 ІЛЛІНЦІ АС 16 17:20
16:09 1 16:10 7 ПАРІЇВКА 9 17:10 1 17:11
16:14 1 16:15 10 ЧЕРВОНЕ 6 17:05 1 17:06
16:19 1 16:20 13 СОРОКА 3 17:00 1 17:01
16:25 16 ЖАДАНИ 0 16:55