Проєкти рішень 08 сесії 8 скликання

01. Про зміну назви та затвердження Статуту Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
02. Про зміну назви та затвердження Статуту Якубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
03. Про зміну назви та затвердження Статуту Хрінівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
04. Про зміну назви та затвердження Статуту Красненьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
05. Про зміну назви та затвердження Статуту Жаданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
06. Про зміну назви та затвердження Статуту Жорнищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
07. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Жорнищенський дошкільний навчальний заклад «Фіалка» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
08. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Жаданівський дошкільний навчальний заклад «Берізка» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
09. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Борисівський дошкільний навчальний заклад «Веселка» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
10. Про зміну назви та затвердження Статуту Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
11. Про зміну назви та затвердження Статуту Лисогірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції .
12. Про зміну назви та затвердження Статуту Василівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
13. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Якубівський дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
14. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №6 «Струмочок» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
15. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
16. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №2 «Пролісок» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
17. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Пархомівський дошкільний навчальний заклад «Ромашка» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
18. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №4 «Малятко» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
19. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Красненьківський дошкільний навчальний заклад «Калинонька» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
20. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №5 «Колосок» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
21. Про зміну назви та затвердження Статуту Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
22. Про зміну назви та затвердження Статуту Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
23. Про затвердження міської Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки».
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3.
24. Про затвердження комплексної Програми розвитку освіти Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.
25. Про виконання програми соціально – економічного розвитку Іллінецької міської територіальної громади за 2016 рік та затвердження Програми соціально – економічного розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.
26. Про міський бюджет на 2017 рік.