Проєкти рішень 13 сесії 8 скликання

1. Про встановлення ставок земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3, додаток4, додаток5, додаток6, додаток7, додаток8
2. Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
3. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за перший квартал 2017 року.
4. Про виділення матеріальної допомоги.
5. Про списання основних засобів.
6. Про встановлення місцевих податків і зборів у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді та затвердження Положень про порядок їх обчислення та сплати.
7. Про передачу основних засобів.
8. Про схвалення проекту рішення Іллінецької міської ради «Про добровільне приєднання Тягунської територіальної громади».
9. Про внесення змін до Програми по охороні навколишнього природного середовища, затвердженої рішенням 4 сесії Іллінецької міської ради 7 скликання від 16.02.2016 року «Про затвердження Програми по охороні навколишнього природного середовища та положення про міський фонд охорони навколишнього природного середовища»
10. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.
11. Про внесення змін до Програми підтримки воїнів АТО та правоохоронних органів.
12. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішення 9 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12.01.2017 року №139 «Про затвердження Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».
13. Про внесення змін до рішення 12 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 07.04.2017 року №201 «Про надання згоди на прийняття майнових комплексів в комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
14. Про забезпечення безкоштовним харчуванням учнів загальноосвітніх шкіл Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за рахунок коштів місцевого бюджету.

Земельні питання:
1. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
2. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
3. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
4. Про розгляд заяви Кирилюка А.А.
5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр.  Лакеєвої Н.М.
6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Мазур Т.М. та Значківській Н.Г.
7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Івашківського О.О.
8. Про поновлення договору оренди земельної ділянки з гр. Ковальчук Н.В.
9. Про припинення права постійного користування та вилучення частини земельної ділянки РТМО.
10. Про поновлення з ФОП Красноштан Р.М. договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення із земель житлової та громадської забудови Іллінецької міської о’єднаної територіальної громади розташованих в межах м. Іллінці та с. Жорнище для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
11. Про надання згоди громадянці Максимишиній О.В. на передачу в суборенду земельної ділянки Сердюцькому В.Г.
12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
13. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
14. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.<
15. Про внесення змін до рішень попередніх сесій з земельних питань.
16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості гр. Даниленку О.Є. на умовах оренди.