Проєкти рішень 37 сесії 8 скликання

01. Про оформлення передачі у приватну власність житла.
02. Про погодження змін до штатного розпису Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради.
03. Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області  на 2019-2020 роки.
04. Про затвердження Програми відшкодування різниці між затвердженим розміром ціни (тарифу) та розміром економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) послуг на 2019 рік комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області.
05. Про виділення матеріальної допомоги.
06. Про надання частини щорічної основної відпустки Іллінецькому міському голові Ящуку В.М.
07. Про надання дозволу Управлінню освіти Іллінецької міської ради на укладення договору оренди.
08. Про внесення змін до рішення 12 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 07.04.2017 року № 222 «Про затвердження Програми соціального захисту громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».
09. Про внесення змін до штатної чисельності КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради».
10. Про внесення доповнень до міської Програм «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній громаді на 2018-2019роки».
11. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Іллінецької міської ОТГ в особі Іллінецької міської ради житлового будинку по вулиці Незалежності,25 міста Іллінці.
12. Про заборону розміщення на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади пересувних цирків з використанням тварин у видовищних заходах.
13. Про внесення змін в План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Іллінецької міської ради на 2018 рік.
14. Про затвердження міської Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки».
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3, додаток4.
15. Про звернення до Верховної Ради України щодо внесення змін до Закону України № 5495 з вимогою заборонити експорт дров.
16. Про укладення договорів оренди.
17. Про внесення змін до Положення про управління освіти Іллінецької міської ради та затвердження Положення про Управління освіти Іллінецької міської ради в новій редакції.
18. Програма відшкодування різниці між затвердженим розміром ціни (тарифу) та розміром економічно обґрунтованих витрат на надання послуг на 2019 рік комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області.
19. Програма фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області на 2019-2020 роки.
20. Про внесення  змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
21. Про внесення змін до рішення 31 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 25.04.2018 року № 586 «Про встановлення ставок та пільг із  сплати земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
22. Про внесення змін до Програми підтримки воїнів АТО та правоохоронних органів Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 24 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 19.12.2017 року № 468.

Земельні питання:

01. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
02. Про припинення права тимчасового та постійного користування земельними ділянками громадянам.
03. Про визнання такими, що втратили чинність рішення з питань приватизації та оренди земельних ділянок.
04. Про внесення змін до рішень сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян.
05. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фіяло А.С.
06. Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у спільну сумісну власність громадянам Ямковій О.С. та Ямковому А.Г.
07. Про надання виконавчому комітету Іллінецької міської ради дозволу на виготовлення проекту із землеустрою на земельну ділянку у м. Іллінці біля магазину «Вікторія» по вул. Соборна, 32 А.
08. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
09. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Загребельному В.М.
12. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів, що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.