Проєкти рішень 47 сесії 8 скликання

01. Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
02. Про внесення змін до рішення 21 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12.10.2017 року №380 «Про постійну комісію з питань реалізації державної регуляторної політики Іллінецької міської ради».
03. Про виділення матеріальної допомоги.
04. Про внесення доповнень до міської Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2019 роки».
Додаток.
05. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року.
06. Про укладення договорів оренди.
07. Про присвоєння назви новоутвореному іменованому об’єкту.
08. Про внесення змін до рішення 41 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 14.12.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».
09. Про розгляд звернення Джуня В.М.
10. Про розгляд звернення Джуня В.М.
11. Про надання частини щорічної основної відпустки Іллінецькому міському голові Ящуку В.М.
12. Про передачу майна.
13. Про надання дозволу управлінню освіти Іллінецької міської ради на укладення договору оренди.
14. Про передачу коштів між бюджетами у 2019 році.
15. Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Земельні питання:
01. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
02. Про внесення доповнення до рішення № 771 39 сесії 8 скликання від 21.11.2018 року Іллінецької міської ради гр. Лехцер А.С.
03. Про визнання таким, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок.
04. Про внесення змін до рішень сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян.
05. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
06. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
07. Про припинення громадянам права користування земельни ми ділянками на умовах оренди.
08. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
09. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під проектними польовими дорогами, нерозподіленими та невитребуваними земельними ділянками і земельними частками (паями) під земельними ділянками виділеними для контурно-меліоративної організації території на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в постійне користування управлінню освіти Іллінецької міської ради цільове призначення якої змінюється.
12. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту с. Кабатня.
13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.
14. Про надання згоди громадянину Вовченко В.О. на укладення договору суборенди земельної ділянки з громадянкою Левченко О.А.
15. Про внесення змін до рішення 35 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 31.07.2018 року № 680 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по поновленню нормативно грошової оцінки земель населених пунктів, що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
16. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду СТОВ «Злагода».
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації частини території комунальної власності в межах населеного пункту м. Іллінці вул. Соборна на території Іллінецької міської ради.