Проєкти рішень 51 сесії 8 скликання

01. Про виділення матеріальної допомоги.
02. Про надання дозволу Управлінню освіти Іллінецької міської ради на здачу в оренду приміщень спортивного комплексу ДЮСШ Іллінецької міської ради.
03. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за перше півріччя 2019 року.
04. Про внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 34 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 18.07.2018 року № 650.
05. Про укладення договорів оренди.
06. Про виключення закладів культури клубного типу сіл Лугова та Уланівка з базової мережі клубних закладів.
07. Про внесення змін до рішення 41 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 14.12.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».
08. Про призначення на посаду директора Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради ПІБ.
09. Про скасування рішення «Про затвердження Статуту Іллінецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іллінецької міської ради в новій редакції».
10. Про затвердження Статуту Іллінецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату в новій редакції.
Додаток.
11. Про погодження призначення на посаду директора ДЮСШ Іллінецької міської ради Вінницької області Сінчука О.В.
12. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішення 9 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12.01.2017 року №139 «Про затвердження Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».
13. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням 43 сесії 8 скликання Іллінецької міської ради №856 від 06.02.2019 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області на 2019-2020 роки».
14. Про затвердження бренду Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
15. Про передачу коштів між бюджетами у 2019 році.
16. Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.

Земельні питання:
01. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
02. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
03. Про затвердження технічної документаціі із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у спільну сумісну власність громадянам.
04. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у спільну сумісну власність.
05. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
06. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Коржу В.Г.
07. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
08. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
09. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі в оренду.
11. Про внесення змін до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
12. Про визнання таким, що втратили чинність рішення Іллінецької міської ради з питань приватизації та оренди земельних ділянок.
13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФГ «Україна».
14. Про припинення права постійного та тимчасового користування земельними ділянками громадянам.