Проєкти рішень 56 сесії 8 скликання

01. Про виділення матеріальної допомоги.
02. Про затвердження плану роботи Іллінецької міської ради на 2020 рік.
03. Про надання частини приміщення Хрінівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 в оренду для розміщення Хрінівської сільської бібліотеки-філії.
04. Про звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради за 2019 рік.
05. Про затвердження проєкту «Генеральний план та план зонування території села Якубівка Іллінецького району Вінницької області».
06. Про затвердження проєкту «Генеральний план та план зонування території села Уланівка Іллінецького району Вінницької області».
07. Про затвердження проєкту «Генеральний план та план зонування території села Лугова Іллінецького району Вінницької області».
08. Про прийняття в комунальну власність Іллінецької міської ОТГ меморіальних комплексів та пам’ятних знаків.
09. Про внесення змін до рішення 51 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 09.08.2019 року № 1044 «Про укладення договорів оренди».
10. Про приватизацію групи нежитлових приміщень в селі Сорока шляхом продажу на аукціоні.
11. Про реалізацію природоохоронного заходу – придбання утилізатора термічного УТ750Д для спалення медичних та побутових відходів, що не підлягають переробці.
12. Про передачу матеріалів КП «Іллінціводоканал».
13. Про внесення змін до рішення 55 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12.12.2019 року №1170 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».
14. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (02503000000).
15. Про передачу коштів між бюджетами у 2020 році.

Земельні питання:
01. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
02. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам.
03. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
04. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
05. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
06. Про визнання таким, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок та надання дозволів на розробку землевпорядної документації.
07. Про внесення змін до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
08. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
09. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
10. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною виду угідь Ситнику В.М.
11. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
12. Про внесення змін до договору оренди землі з СТОВ «Україна» с. Тягун.
13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту м. Іллінці на території Іллінецької міської ради.
14. Про продаж права оренди на конкурентних засадах земельної ділянки по вул. Центральна, 105Б в с. Павлівка та визначення умов проведення земельних торгів.
15. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ТОВ фірма «Аграрник».
16. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування КП «Іллінціводоканал».
17. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
18. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Оганесяну С.П.
19. Про розірвання договору оренди землі з Мочульською Л.В.
20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності Іллінецької міської ради.
21. Про розірвання договору оренди землі з Пісковським В.Д.
22. Про затвердження проєкту землеустрою КП «ЦПМСД» Іллінецької міської ради.
23. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення на аукціоні.
24. Про погодження проєктів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.