Проєкти рішень 57 сесії 8 скликання

01. Про виконання Програми соціального захисту громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки за 2019 рік.
02. Про виконання Програми «Питна вода по Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки» за 2019 рік.
03. Про виконання Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки за 2019 рік.
04. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
05. Про внесення змін в План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Іллінецької міської ради на 2020 рік.
06. Про затвердження умов продажу групи нежитлових приміщень в селі Сорока шляхом продажу на аукціоні.
07. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради.
08. Про прийняття в комунальну власність Іллінецької міської ОТГ протирадіаційного укриття.
09. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади автомобіля ІЖ 2717.
10. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади автомобіля ІЖ 2717.
11. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.
12. Про передачу основних засобів.
13. Про затвердження конкурсного проєкту «Жива пам’ять» та участь у XVIІ обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад 2020 року.
14. Про затвердження конкурсного проєкту «Кемпінг на Іллінецькому кратері» та участь у XVIІ обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад 2020 року.
15. Про затвердження конкурсного проєкту «Козацький стан» та участь у XVIІ обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад 2020 року.
16. Про затвердження конкурсного проєкту «Енергоефективне освітлення у Іллінецькій громаді» та участь у XVIІ обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад 2020 року.
17. Про затвердження конкурсного проекту «Спортивний інвентар – у школи Іллінецької міської ОТГ» та участь у XVIІ обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2020 року.
18. Про затвердження конкурсного проекту «Розвиток велосипедного туризму у Іллінецькій ОТГ» та участь у XVIІ обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2020 року.
19. Про виділення матеріальної допомоги.
20. Про затвердження конкурсного проєкту «Астротуризм на Іллінецькому кратері» та участь у XVIІ обласному конкурсі проєктів розвитку територіальних громад 2020 року.
21. Про внесення змін до міської Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням 37 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23.10.2018 року №733.
22. Про передачу коштів між бюджетами у 2020 році.
23. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (02503000000).

Земельні питання:
01. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
02. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі в оренду.
03. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
04. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення у власність Пісковському В. Д.
05. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
06. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
07. Про внесення змін до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
08. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
09. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
10. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
11. Про розірвання договору оренди землі з Кавун О.О.
12. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення землі Поліщук В В.
13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
14. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Синільнику В.М.
15. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Мороз П.А.
16. Про надання дозволу міській раді на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у комунальну власність в с. Паріївка.
17. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду АТ «Вінницяобленерго».
18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Стадник В.В.
19. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
20. Про визнання таким, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок та надання дозволів на розробку землевпорядної документації.
21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою в управління спадщиною земельних часток (паїв) з подальшою передачею їх в оренду.
22. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення Дубовій Л.В.
23. Про передачу земельної ділянки комунальної власності в оренду ВОХБФ «Юність».
24. Про погодження проєктів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
25. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Синільник О.А. на умовах оренди.