Проєкти рішень 05 сесії 8 скликання

01. Про ліквідацію Борисівської сільської бібліотеки-філії.
02. Про внесення змін до рішення 65 сесії 8 скликання від 20.10.2020 року №1452 «Про передачу матеріалів КП «Іллінціводоканал».
03. Про постійну комісію з питань реалізації державної регуляторної політики Іллінецької міської ради.
04. Про внесення змін до рішення 2 сесії Іллінецької міської ради восьмого скликання від 04.12.2020 року № 30 «Про закріплення округів за депутатами».
05. Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти Іллінецької міської ради у 2021 році.
06. Про забезпечення безкоштовним харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти Іллінецької міської ради за рахунок коштів місцевого бюджету.
07. Про передачу майнових комплексів закладів культури в оперативне управління Управлінню культури Іллінецької міської ради.
08. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Бабинського закладу дошкільної освіти «Дубок» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
09. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Іллінецького закладу дошкільної освіти «Журавлик» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
10. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
11. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
12. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
13. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Бабинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
14. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Бабинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
15. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Бабинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
16. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади майнових комплексів об’єктів медичного призначення Іллінецької районної ради Вінницької області.
17. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади транспортних засобів.
18. Про затвердження передавального акту Бабинської сільської ради.
19. Про затвердження передавального акту Іллінецької сільської ради.
20. Про утворення Служби у справах дітей Іллінецької міської ради.
Додаток.
21. Про затвердження проєкту землеустрою КП «ІЛЛІНЦІВОДОКАНАЛ» Іллінецької міської ради.
22. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Іллінецької міської ради.
Додаток.
23. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання.
24. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (02503000000).
25. Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №64 «Про бюджет Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000)».
Додатки: додаток1, додаток2.
26. Про затвердження Програми забезпечення збереження архівних фондів комунального підприємства «Районний трудовий архів» міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
Додатки: додаток1, додаток2.
27. Про встановлення земельного сервітуту та укладення договору про встановлення сервітуту з ТОВ «ЛЮСТДОРФ».
28. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади бюджетних установ та майнових комплексів.
29. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький краєзнавчий музей» Іллінецької міської ради в новій редакції.
Додаток.
30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності Іллінецької міської ради.
31. Затвердження проєктів відведення земельних ділянок у власність громадянам.
32. Про розгляд звернення депутата Іллінецької міської ради Мартинюка О.О.
33. Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Іллінецької міської ради.
34. Про внесення змін та затвердження Положення про Управління культури Іллінецької міської ради в новій редакції.
35. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Трудовий архів» Іллінецької міської ради в новій редакції.
Додаток.
36. Про зміну засновника, назви та затвердження Положення Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької міської ради в новій редакції.
Додаток.
37. Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради в новій редакції.
38. Про внесення змін до рішення 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №62 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».