Проєкти рішень 06 сесії 8 скликання

01. Про внесення змін та затвердження Положення про Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Іллінецької міської ради в новій редакції.
02. Про внесення змін та затвердження Положення про Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Іллінецької міської ради в новій редакції.
03. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Трудовий архів» Іллінецької міської ради в новій редакції.
04. Про внесення змін та затвердження Положення Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької міської ради в новій редакції.
05. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради в новій редакції.
06. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради в новій редакції.
07. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
08. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Іллінецька організація радіомовлення» Іллінецької міської ради в новій редакції.
09. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Архітектурно-будівельне бюро» Іллінецької міської ради в новій редакції.
10. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради в новій редакції.
11. Про внесення змін та затвердження Положення про Службу у справах дітей Іллінецької міської ради в новій редакції.
12. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Централізованої бібліотечної системи Іллінецької районної ради Вінницької області.
13. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Комунального закладу «Районний методичний центр закладів освіти Іллінецької районної ради.
14. Про внесення змін та затвердження Положення про Управління культури Іллінецької міської ради в новій редакції.
15. Про ліквідацію Комунального закладу «Районний методичний центр закладів освіти Іллінецької районної ради.
16. Про припинення (реорганізацію) Централізованої бібліотечної системи Іллінецької районної ради Вінницької області шляхом приєднання.
17. Про передачу зовнішніх мереж водопостачання міста Іллінці у господарське відання на баланс КП «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради.
18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КНП «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради.