Проєкти рішень 11 сесії 8 скликання

01. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000).
Додаток.
02. Про внесення змін до Програми соціально-економічного розвитку Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік, затвердженої рішенням 04 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23.12.2020 року № 59.
Додаток.
03. Про внесення змін та затвердження Статуту Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади в новій редакції.
04. Про внесення змін та затвердження Положення про управління культури Іллінецької міської ради в новій редакції.
05. Про передачу основних засобів КП «Добробут».
06. Про списання з балансу управління культури основних засобів.
07. Про передачу комп’ютерного обладнання та меблів отриманих Іллінецькою міською радою для організації виконання функцій у сфері соціального захисту населення та захисту прав дітей.
08. Про передачу основних засобів та матеріальних активів, які рахувалися на балансі Бабинської та Іллінецької сільських рад.
09. Про внесення змін до Комплексної правоохоронної програми Іллінецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
10. Про безоплатне прийняття на постійне зберігання документів комунальним підприємством «Трудовий архів» Іллінецької міської ради.
11. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади майна.
12. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади квартири.
13. Про затвердження герба та прапора Іллінецької міської територіальної громади.
14. Про передачу квартири в господарське відання комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради.
15. Про внесення змін до рішення 21 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12 жовтня 2017 року №391 «Про прийняття майнового комплексу КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» в комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
16. Про затвердження Положення щодо здійснення в поточному бюджетному періоді попередньої оплати товарів, робіт і послуг.
17. Про надання згоди на прийняття безоплатно в комунальну власність Іллінецької міської ради майна, що закріплене за центром надання адміністративних послуг, утвореного при Іллінецькій районній державній адміністрації, що ліквідується.
Додаток.
18. Про затвердження Статуту комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
19. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади майна з балансу підвідомчих установ відділу освіти районної державної адміністрації.
20. Про надання згоди на прийняття безоплатно в комунальну власність Іллінецької міської ради майна Іллінецької районної державної адміністрації, що ліквідується.
Додаток.
21. Про надання згоди на прийняття безоплатно в комунальну власність Іллінецької міської ради автотранспорту Іллінецької районної державної адміністрації, що ліквідується.
Додаток.
22. Про затвердження на посаду першого заступника міського голови.
23. Про виділення матеріальної допомоги.
24. Про внесення змін до рішення 10 сесії Іллінецької міської ради восьмого скликання від 22.03.2021 № 224 “Про ліквідацію комунального підприємства “Іллінціфарм” Іллінецької міської ради”.
25. Про затвердження Положення комунального закладу “Територіальний центр соціального обслуговування” Іллінецької міської ради в новій редакції.
Додаток.
26. Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «Слуга народу» про звернення до Верховної Ради України.
27. Про визнання таким, що втратило чинність рішення 49 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 05.07.2019 року № 1010 «Про затвердження Порядку залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
28. Про передачу коштів між бюджетами у 2021 році.
29. Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської територіальної громади.
30. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади майна відділу культури, молоді, спорту та інформації Іллінецької районної адміністрації, що реорганізується.
31. Про внесення змін до рішення 62 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 28.07.2020 року № 1386 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки на розі вулиць Незалежності та Івана Гонти в м.Іллінці».

Земельні питання:
01. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
02. Про визнання таким, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок.
03. Про припинення права користування земельними ділянками на умовах оренди.
04. Про припинення права користування земельними ділянками громадянам.
05. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
06. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності громадянам.
07. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок комунальної власності в межах с. Жадани.
08. Надання дозволу на розробку проєктів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності.
09. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду ПрАТ «Зернопродукт МХП».
10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в с. Бабин.
11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо становлення меж земельної ділянки в натурі на умовах оренди Герасимчук Г.І.
12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі на умовах оренди Харицькій Т.В.
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам.
14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Іллінецькій мультимедійній бібліотеці.
15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в межах населеного пункту с. Паріївка.
16. Про затвердження проєкуту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в м. Іллінці по вул. Незалежності.
17. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
18. Затвердження проєктів відведення земельних ділянок у власність громадянам.
19. Затвердження технічної документації щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності.
20. Про передачу в оренду земельної ділянки Чорнолуцькому Г.В.
21. Про передачу в оренду земельної ділянки ФГ «Агро 1».
22. Поновлення договору оренди земельної ділянки СТ « Промінь».
23. Про розірвання договору оренди землі з Максимишиною О.В.
24. Про припинення договору оренди землі з ФГ «АГРО 1».
25. Про затвердження проєктів землеустрою КП «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради.
26. Про розгляд заяви Максимовича І.Б.
27. Про передачу у власність земельних ділянок (земельних часток (паїв) власникам сертифікатів на право на земельну частку (пай) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
28. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту м. Іллінці.
29. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Іллінецькій РСС.