Проєкти рішень 13 сесії 8 скликання

01. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000).
Додаток.
02. Про виконання Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області на 2019-2020 роки за 2020 рік.
03. Про виконання Програми відшкодування витрат за перевезення окремих пільгових категорій населення Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на міських та приміських маршрутах автомобільним транспортом загального користування на 2020-2022 роки за 2020 рік
04. Про виділення матеріальної допомоги.
05. Про передачу основних засобів в КП «Добробут».
06. Про внесення змін до рішення 24 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 19 грудня 2017 року №478 «Про прийняття майнового комплексу, зміну засновника, назви та затвердження Статуту Іллінецької дитячої музичної школи Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади в новій редакції».
07. Про внесення змін до рішення 46 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 19 квітня 2019 року №943 «Про прийняття майнового комплексу, зміну засновника, назви та затвердження Статуту Іллінецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату».
08. Про вступ до Всеукраїнської асоціації громад.
09. Про затвердження Переліку підприємств, установ, організацій, яким буде продовжуватись термін дії договорів оренди об’єктів комунальної власності Іллінецької міської територіальної громади.
10. Про передачу на баланс Управління освіти Іллінецької міської ради приміщення трибуни стадіону.
11. Про затвердження Положення про порядок передачі у власність громадян квартир, будинків, жилих приміщень (кімнат) у гуртожитках, що перебувають у комунальній власності Іллінецької міської територіальної громади та Положення про орган приватизації житлового фонду, який перебуває у комунальній власності Іллінецької міської територіальної громади.
12. Про припинення діяльності Василівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області.
13. Про розгляд депутатського звернення фракції політичної партії «Європейська Солідарність» про звернення до Кабінету Міністрів України щодо належної організації та забезпечення виплат субсидій.
14. Про розгляд депутатського звернення депутата Іллінецької міської ради Беднарчука С.М. про звернення до Президента України щодо прискорення розгляду клопотання Тогаєва Ю.М. про прийняття до громадянства України.
15. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади спеціалізованого автобуса ATAMAN (реєстраційний номер АВ1631АА).
16. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади спеціалізованого автобуса ATAMAN (реєстраційний номер АВ1630АА).
17. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади автомобіля RENAULT.
18. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади майна, що знаходилося на балансі відділу освіти Іллінецької районної державної адміністрації.
19. Про передачу коштів між бюджетами у 2021 році.

Земельні питання:
01. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
02. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Іллінецької міської ради.
Додаток.
03. Про припинення права користування земельними ділянками на умовах оренди.
04. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
05. Надання дозволу на розробку проєктів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності.
06. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності.
07. Про передачу в оренду земельних ділянок невитребуваних часток (паїв) СТОВ «Злагода».
08. Про розгляд заяви Болебруха В.М.
09. Про розгляд заяви Шульги А.А.
10. Поновлення договору оренди земельної ділянки ПП «Віта».
11. Про встановлення земельного сервітуту та укладення договору про встановлення сервітуту з Загородньою Л.В.
12. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
13. Про визнання такими, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок.
14. Про розгляд заяв Шеревери Н.Л.