Проєкти рішень 18 сесії 8 скликання

01. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000).
Додаток.
02. Про виділення матеріальної допомоги.
03. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах комунальному підприємству «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради Вінницької області на житлово-комунальні послуги для населення на 2022-2024 роки.
Додаток.
04. Про внесення змін до Програми відшкодування різниці в тарифах комунальному підприємству «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради Вінницької області на житлово-комунальні послуги для населення на 2021 рік.
05. Про присвоєння рангів старостам старостинських округів Іллінецької міської територіальної громади.
06. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади майна, що знаходиться на балансі відділу культури, молоді, спорту та інформації Іллінецької районної державної адміністраці.
07. Про внесення змін до статутного капіталу та затвердження Статуту комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
08. Про затвердження Положення про спостережну раду Комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради.
09. Про затвердження Положення про спостережну раду Комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради.
10. Про забезпечення безкоштовним харчуванням здобувачів освіти у закладах освіти Іллінецької міської ради за рахунок коштів місцевого бюджету.
11. Про внесення змін до рішення 5 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 29 грудня 2020 року №95 «Про організацію харчування у закладах дошкільної освіти Іллінецької міської ради у 2021 році».
12. Про передачу Комунальному підприємству «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області вантажного автомобіля марки МАЗ.
13. Про уповноважених осіб на участь у справах у судах від імені Іллінецької міської ради.
14. Про внесення змін до Комплексної правоохоронної програми Іллінецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23.12.2020 року № 43.
15. Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо необхідності підвищення пенсій і виплати додаткової пенсії у 2021 році.
16. Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо недопущення підвищення тарифів для населення.

Земельні питання:
01. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
02. Про визнання такими, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок.
03. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
04. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
05. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
06. Про надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності.
07. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду підприємству «Заготівельне об’єднання» Іллінецької районної спілки споживчих товариств.
08. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Іллінецькій районній спілці споживчих товариств «Райспоживспілка».
09. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності в межах с. Сорока та с. Жадани на території Іллінецької міської ради.
10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності.
12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам.
13. Про затвердження проектів відведення земельних ділянок у власність громадянам.
14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок зі зміною цільового призначення.
15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування комунальному підприємству « Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради.
16. Про розгляд заяви Руденка М.В.
17. Про розірвання договору оренди земельної ділянки з Мальованим П.Я.
18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки та передачу у власність земельної ділянки власнику сертифікату на право на земельну частку (пай) для ведення особистого селянського господарства.
19. Про встановлення строкового земельного сервітуту та укладення договору про встановлення сервітуту з ОК «Жаданівське джерело».
20. Про розгляд клопотання АТ «Вінницягаз».