Проєкти рішень 25 сесії 8 скликання

01. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік (02503000000).
Додаток.
02. Про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за 2021 рік.
Додатки: додаток1, додаток2.
03. Про зарахування орендної плати за користування майном, що перебуває вкомунальній власності Іллінецької міської територіальної громади.
04. Про затвердження плану роботи Іллінецької міської ради на 2022 рік.
05. Про звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради в 2021 році.
06. Про виділення матеріальної допомоги.
07. Про внесення змін та затвердження Положення про Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Іллінецької міської ради в новій редакції.
08. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
09. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Іллінціфарм» Іллінецької міської ради, що ліквідується.
10. Про внесення змін до Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки».
Додаток.
11. Про надання дозволу на списання та зняття з обліку автомобіля.
12. Про передачу лікарських засобів в оперативне управління Комунальне некомерційне підприємство «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради.
Додаток.
13. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади вантажного сідлового тягача МАЗ 500.
14. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади незавершеного будівництва адміністративного приміщення (будівлі) Фінансового управління Іллінецької районної державної адміністрації.
15. Про прийняття в комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади адміністративного будинку.
16. Про затвердження Статуту Іллінецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату в новій редакції.
Додатки: додаток1, додаток2.
17. Про передачу мобільної сцени Комунальному підприємству «Добробут» Іллінецької міської ради.
18. Про затвердження Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти, у 2022 році.
-виключено 19. Про надання частини щорічної основної відпустки Іллінецькому міському голові Ящуку В.М.
20_(19). Про внесення змін та затвердження Положення про Управління освіти Іллінецької міської ради в новій редакції.
21_(20). Про організацію харчування дітей у закладах загальної середньої освіти Іллінецької міської ради у 2022 році.
22_(21). Про передачу автобуса ПАЗ-3205 Комунальному підприємству «Добробут» Іллінецької міської ради.
23_(22). Про передачу автобуса ПАЗ-32054 Комунальному підприємству «Добробут» Іллінецької міської ради.
-виключено 24. Про внесення змін та затвердження Статуту Жорнищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
-виключено 25. Про внесення змін та затвердження Статуту Жаданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
-виключено 26. Про внесення змін та затвердження Статуту Бабинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
-виключено 27. Про внесення змін та затвердження Статуту Красненьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
-виключено 28. Про внесення змін та затвердження Статуту Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
-виключено 29. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іллінецької міської ради в новій редакції.
30_(23). Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
31_(24). Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №4 «Малятко» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
32_(25). Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №6 «Струмочок» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
33_(26). Про передачу автомобіля FORD Комунальній установі «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Іллінецької міської ради».
34_(27). Про передачу автомобіля RENAULT Комунальній установі «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Іллінецької міської ради».
35_(28). Про внесення змін до Стратегії сталого розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на період 2020-2027 рр.
Додаток.
36_(29). Про передачу майна Комунальному закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
37_(30). Про передачу майна Комунальному закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №2 «Пролісок» Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
38_(31). Про передачу майна Комунальному закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №4 «Малятко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
39_(32). Про передачу майна Комунальному закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №6 «Струмочок» Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
40_(33). Про передачу майна Іллінецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
41_(34). Про передачу майна Іллінецькому навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія №2» Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
42_(35). Про передачу майна Іллінецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №3 Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
43_(36). Про передачу майна Бабинській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
44_(37). Про передачу майна Жаданівській загальноосвітній школі I-III ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
45_(38). Про передачу майна Жорнищенській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
46_(39). Про передачу майна Іллінецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
47_(40). Про передачу майна Красненьківській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
48_(41). Про передачу майна Дитячо – юнацькій спортивній школі Іллінецької міської ради.
Додаток.
49_(42). Про передачу майна Комунальному закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іллінецької міської ради Вінницької області.
Додаток.
50_(43). Про передачу майна Центр дитячої та юнацької творчості Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
Додаток.
51_(44). Про передачу майна Комунальній установі «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Іллінецької міської ради».
Додаток.
52_(45). Про передачу спеціалізованого автобуса для перевезення дітей шкільного БАЗ (реєстраційний номер АВ1137АА) Іллінецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області.
53_(46). Про передачу спеціалізованого автобуса для перевезення дітей шкільного Еталон (реєстраційний номер АВ0307ЕК) Іллінецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області.
54_(47). Про передачу спеціалізованого автобуса для перевезення дітей шкільного ATAMAN (реєстраційний номер АВ4899НМ) Іллінецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області.
55_(48). Про передачу спеціалізованого автобуса для перевезення дітей шкільного КАВЗ (реєстраційний номер АВ1237АА) Іллінецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області.
56_(49). Про передачу спеціалізованого автобуса для перевезення дітей шкільного АС (реєстраційний номер АВ1122АА) Іллінецькому навчально-виховному комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів-гімназія №2» Іллінецької міської ради Вінницької області.
57_(50). Про передачу спеціалізованого автобуса для перевезення дітей шкільного БАЗ (реєстраційний номер АВ9033ЕК) Іллінецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів №3 Іллінецької міської ради Вінницької області.
58_(51). Про передачу спеціалізованого автобуса для перевезення дітей шкільного ATAMAN (реєстраційний номер АВ0314ІА) Іллінецькій загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області.
59_(52). Про передачу спеціалізованого автобуса для перевезення дітей шкільного ATAMAN (реєстраційний номер АВ0312ІА) Бабинській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області.
60_(53). Про передачу загального легкового пасажирського автомобіля Volkswagen (реєстраційний номер АВ2354СК) Комунальному закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №4 «Малятко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
61_(105). Про внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно -рятувальної служби у Іллінецькій міській територіальній громаді на 2021-2025 роки.
Додаток.
62_(106). Про передачу коштів між бюджетами у 2022 році.
63_(107). Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «Слуга народу» про звернення до Верховної Ради України щодо невідкладного ухвалення законопроектів № 6394, 6395, 6396 і 6397, які передбачають запровадження економічного паспорта українця.
-виключено 64_(108). Про розгляд звернення голови фракції «ВО «Батьківщина» до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо Будапештського меморандуму.
-виключено 65_(109). Про розгляд звернення голови фракції «ВО «Батьківщина» до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо нормалізації роботи підприємців.
-виключено 66_(110). Про розгляд звернення голови фракції ПП «Європейська солідарність» до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету міністрів України щодо посилення обороноздатності держави.
67_(108). Про внесення змін до Програми підготовки територіальної оборони та місцевого населення до участі у національному спротиві в Іллінецькій міській територіальній громаді на 2022 – 2025 роки.

Земельні питання:
01_(54). Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
02_(55). Про визнання такими, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок.
03_(56). Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
04_(57). Про припинення права постійного користування земельними ділянками Іллінецькій районній спілці споживчих товариств «Распоживспілка».
05_(58). Про надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності.
06_(59). Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
07_(60). Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для подальшого створення громадських пасовищ.
08_(61). Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності.
09_(62). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на аукціоні для сінокосіння і випасання худоби із земель запасу сільськогосподарського призначення комунальної власності, яка розташована за межами с. Жорнище.
10_(63). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону за межами с. Павлівка.
11_(64). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах у формі електронного аукціону із зміною цільового призначення з «землі запасу» на «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» за межами с. Слобідка.
12_(65). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради.
13_(66). Про затвердження проекту землеустрою щодовідведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється в м. Іллінці по вул. Соборна, 27А.
14_(67). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки продаж якої пропонується здійснити на конкурентних засадах (на земельних торгах) у формі аукціону в м. Іллінці по вул. Європейська.
15_(68). Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення Роїку Д.Ю.
16_(69). Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Кулик-Куличенко Т.В.
17_(70). Про затвердження проєктів відведення земельних ділянок у власність громадянам.
18_(71). Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
19_(72). Про розгляд клопотання Волощук О.Ф.
20_(73). Про розгляд клопотання Волощук М.П.
21_(74). Про розгляд клопотання Кеналь М.О.
22_(75). Про розгляд клопотання Онофрійчук Л.О.
23_(76). Про розгляд клопотання Погрібної Ю. І.
24_(77). Про розгляд клопотання Погрібного І. В.
25_(78). Про розгляд клопотання Кириці М. О.
26_(79). Про розгляд клопотання Мозоль Л. І.
27_(80). Про розгляд клопотання Пастуха О. Ю.
28_(81). Про розгляд клопотання Івашківської Т. М.
29_(82). Про розгляд клопотання Сташевської З.В.
30_(83). Про розгляд заяв Самофал О.В. та Самофал В.Г.
31_(84). Про розгляд клопотання ПрАТ «Зернопродукт МХП».
32_(85). Про розгляд клопотання Приватного Акціонерного Товариства «ВФ Україна».
33_(86). Про встановлення земельного сервітуту з Будою С.А.
34_(87). Про передачу в оренду земельної ділянки Акціонерному Товариству «Вінницяобленерго».
35_(88). Про розірвання договорів оренди землі.
36_(89). Про розірвання договору оренди землі з Фарисеєм В.М.
37_(90). Про розірвання договору оренди землі з Коцебою Л.Я.
38_(91). Про передачу в оренду земельної ділянки Липко О.М. 
39_(92). Про розгляд клопотання селянського (фермерського) господарства «Урожай».
40_(93). Про поновлення договору оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом ФОП Письменному В.П.
41_(94). Про продаж права оренди земельної ділянки у комплексі з розташованим на ній водним об’єктом на земельних торгах у формі електронного аукціону для рибогосподарських потреб за межами с. Володимирівка.
42_(95). Про продаж земельної ділянки, що розташована в м. Іллінці по вул. Незалежності.
43_(96). Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
44_(97). Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди.
45_(98). Про внесення змін до Програми здійснення землеустрою на території Іллінецької міської ради на 2022-2024 роки.
46_(99). Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ДП «Іллінецьке лісове господарство».
47_(100). Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах власності.
48_(101). Про припинення договору оренди земльних ділянок з Улановським О. Г.
49_(102). Про затвердження звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки та включення земельної ділянки по вул. Європейська в м. Іллінці до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги та затвердження умов її продажу.
50_(103). Про розгляд заяви Олійник Н. М.
51_(104). Про розгляд клопотання Іллінецької районної спілки споживчих товариств «Распоживспілка».
52_(109). Про розгляд клопотання Капеліної Наталі Михайлівни.
53_(110). Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності яка перебуває в оренді ПрАТ «ВОПАС 10599».