03 сесія 7 скликання від 17.12.2015

Програма економічного і соціального розвитку Іллінецької міської територіальної громади на 2016 рік
 
Програма економічного і соціального розвитку Іллінецької міської територіальної громади на 2016 рік.
Про виконання програми економічного і соціального розвитку Іллінецької міської територіальної громади за 2015 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінецької міської територіальної громади на 2016 рік.
 
Про міський бюджет на 2016 рік
 
Інші рішення
 
2. Про надання відпустки без збереження заробітної плати Іллінецькому міському голові Ящуку В.М.
3. Про безкоштовну передачу швидкозношуваних матеріалів та іншого комунальному підприємству «Добробут» Іллінецької міської ради.
4. Про виділення матеріальної допомоги.
5. Про внесення змін до міського бюджету.
6. Про вступ до Вінницької обласної Асоціації  органів  місцевого самоврядування.
7. Про створення комітету з конкурсних торгів Іллінецької міської ради в новому складі.
8. Про утворення адміністративної комісії при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради.
9. Про затвердження штатного розпису апарату міської ради.
10. Про закріплення за депутатами території міста та сіл Неменка і Борисівка.
11. Про продаж легкового автомобіля.
12. Про надання згоди на прийняття житла у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади для сім’ї учасника АТО Ребара І.І.
13. Про надання згоди на прийняття цілісного майнового комплексу ДП“Іллінціводоканал” КП”Вінницяоблводоканал” у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади.
 
Земельні питання
 
1. Про внесення зміни до рішення 46 сесії 6 скликання від 06.10.2015 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Полуденному В.Т.».
2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянам.
3. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність
4. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення )  меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості )  у спільну сумісну власність громадянам.
5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Іллінецької міської ради.
6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення ( відновлення )  меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості).
7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення )  меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості )  Легедзі Л.Д.
8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Коломієць Н.І.
9. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
10. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
11. Про припинення права постійного  користування земельною ділянкою Біланчуку Ю.С. та надання дозволуна виготовлення технічної документації із землеустрою Біланчук Н.А.
12. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Нечипоренко Л.І. та внесення змін до рішення 25 сесії 5 скликання від 03.11.2009 року «Про безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність громадян» стосовно Зеленської А.В.
13. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Ціпотун О.З. та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою Форостян В.О.
14. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Шахрайчук О.Д. та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою Танасієнко О.М.
15. Про відмову у затверджені технічної документації із землеустрою Шакало В.Ю.
16. Про надання згоди МП « Орлен »  на передачу в суборенду земельної ділянки ФОП Письменній Л.В.
17. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільсько-господарського призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування розміщення кладовища Ілллінецькій міській раді.
18. Про розгляд заяви Поліщук Л.В. та Поліщук В.В.
19. Про розгляд заяви Кашпрук М.А. та Кашпрук В.О.
20. Про розірвання договору оренди землі з Білозорою П.М.
21. Про розірвання договорів оренд землі з Кочмарук В.С.
22. Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення Турчинському Р.М.
23. Про скасування порядкового номера 4 додатку рішення 33 сесії 6 скликання від 08.04.2014 року « Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)» стосовно Поліщук В.П »
24. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.