05 сесія 7 скликання від 31.03.2016

1. Про внесення змін в Додаток 1 до Програми підтримки воїнів АТО та правоохоронних органів, затвердженої рішенням 4 сесії 7 скликання від 16.02.2016 року.
2. Про погодження змін до штатного розпису ДНЗ № 2 «Пролісок».
3. Про здійснення повноважень формування та ведення реєстру територіальної громади і реєстрації, зняття з реєстрації місця проживання особи.
4. Про передачу у приватну власність житла.
5. Про безкоштовну передачу основних засобів та інших матеріалів.
6. Про надання згоди на прийняття функцій замовника будівництва.
7. Про надання згоди ТОВ «Іллінецьке АТП №10541» на передачу у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади артезіанської свердловини, яка знаходиться в м.Іллінці по вулиці Залізнодорожна,59.
8. Про внесення змін до рішення 2 сесії  Іллінецької  міської  ради сьомого скликання від 11.11.2015 року «Про утворення і обрання постійних  комісій  Іллінецької міської ради сьомого скликання».
9. Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.
10. Про внесення змін в рішення 43  сесії Іллінецької міської ради 6  скликання від 28.07.2015  року « Про надання згоди на добровільне об ’ єднання територіальних громад.
11. Про виділення матеріальної допомоги.
12. Про безоплатну передачу автомобіля ВАЗ – 21043.
13. Про затвердження Положення про цільовий фонд Іллінецької міської ради на 2016 рік.
Земельні питання
 
1. Про внесення змін до порядкового номера 3, додатку рішення 17 сесії 5 скликання від 30.10.2008 року « Про безоплатну передачу земельних ділянок у приватну власність громадян» стосовно Беднарчука С.М.
2. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в комунальну власність Іллінецької міської ради.
4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безкоштовно у власність Сторожуку О.О.
5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування ВОКСЛП «Віноблагроліс».
6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на умовах оренди Шлапак Г.П.
7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Корінкевичу Ю.В.
9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), що знаходиться в комунальній власності Іллінецької міської ради.
10. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
11. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
12. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
13. Про визнання таким, що втратив чинність порядковий номер 6, додатку рішення 24 сесії 6 скликання від 28.02.2013 року «Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам» стосовно Маруненка О.Г.
14. Про відмову у задоволені заяв громадянам.
15. Про встановлення ставок земельного податку на території Іллінецької міської територіальної громади.
16. Про розірвання договору оренди земельних ділянок з Чабанюк В.Т.
17. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.