11 сесія 7 скликання від 18.08.2016

Земельні питання
 
1.Про внесення змін до п. 2 рішення 10 сесії 7скликання від 05.07.2016 року «Про розгляд заяв Бульби Т.Ю. та Кирилюк Г.В.»
2. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) що знаходиться в комунальній власності Іллінецької міської ради.
4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Желіховської Є.К.
5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бойванюк К.М.
6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у спільну сумісну власність громадянам.
8. Про припинення права користування земельними ділянками на умовах оренди громадянам.
9. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
10. Про розірвання договору оренди землі з громадянами.