08 сесія 8 скликання від 23 грудня 2016 року

Протокол 8 сесії
1. Про виконання програми  соціально – економічного розвитку Іллінецької  міської територіальної громади за 2016 рік та затвердження Програми  соціально – економічного розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.
Додаток до програми соц-економ.розвитку (план)

2. Про міський бюджет на 2017 рік.
Додатки до бюджету
Доходи Іллінецької міської ради на 2017 рік.
Про бюджет Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік (зі змінами, внесеними рішенням 9 сесії 8 скликання від 12.01.2017 року № 135).
Додатки до бюджету (зі змінами, внесеними рішенням 9 сесії та в редакції 10 сесії 8 скликання).
3. Про внесення змін до міського та сільських бюджетів на 2016 рік.
4. Про виділення матеріальної допомоги з бюджету Хрінівської сільської ради.
5. Про затвердження Статуту Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
Статут Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
6. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут Сонечко
7. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №2 «Пролісок»  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут Пролісок
8. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №4 «Малятко»  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут Малятко 
9. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №5 «Колосок»  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції
Статут Колосок
10. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №6 «Струмочок»   Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут Струмочок
11. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Борисівський дошкільний навчальний заклад «Веселка»  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут Веселка
12. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Жаданівський дошкільний навчальний заклад «Берізка»  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут ДНЗ Жадани
13. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Жорнищенський дошкільний навчальний заклад «Фіалка»  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут ДНЗ Жорнище
14. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Красненьківський дошкільний навчальний заклад «Калинонька»  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут ДНЗ Красненьке
15. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Пархомівський дошкільний навчальний заклад «Ромашка»  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут ДНЗ Пархомівка
16. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Якубівський дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок»  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут ДНЗ Якубівка
17. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут –  Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст.№1doc
18. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2»  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут НВК №2
19. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут –  Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ст.№3doc
20. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Жаданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут -Жадани
21. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Жорнищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут -Жорнище
22. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту    Красненьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут -Красненьке
23. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту  Хрінівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут -Хрінівка
24. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Якубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут -Якубівка
25. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Василівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут – Василівка
26. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Лисогірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут -Лиса Гора
27. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Статут – Павлівка
28. Про закріплення майна на праві оперативного управління.
29. Про внесення змін до рішення 5 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 11.11.2016 року №54 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської  ради,  апарату виконавчого комітету міської ради та  виконавчих органів міської ради.
30. Про затвердження міської Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки».
Ресурсне забезпечення Програми «Розвиток первинної медико – санітарної допомоги  в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки».
Завдання та заходи Програми «Розвиток первинної медико – санітарної допомоги в Іллінецькій міській обєднананій територіальній громаді на 2017-2020 роки».
Показники продукту  Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській територіальній громаді на 2017-2020рр.»
31. Про затвердження комплексної Програми розвитку освіти Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.
Програма освіта.
32. Про погодження змін до штатного розпису КЗ «Іллінецький дошкільний    навчальний заклад   № 1 «Сонечко».