12 сесія 8 скликання від 07 квітня 2017 року

Протокол сесії.
01. Про надання згоди про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади частини приміщення Іллінецької ЦРЛ в м.Іллінці по вулиці Вільшанська, 48.
02. Про надання згоди на прийняття майнових комплексів в комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
03. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.
Додаток.
04. Про виділення матеріальної допомоги.
05. Про передачу основних засобів та інших матеріальних активів.
Додатки: додаток1додаток2додаток3додаток4додаток5додаток6додаток7.
06. Про передачу приміщення та майна рятувальної станції м. Іллінці.
Додатки: додаток1, додаток2.
07. Про надання згоди на надання в оренду легкового автомобіля.
08. Про затвердження Правил благоустрою Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
Додаток.
09. Про затвердження Положення про участь у розвиток інфраструктури населених пунктів на території Іллінецької міської ради в новій редакції.
10. Про ставки місцевих податків на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади у 2017 році.
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3, додаток4, додаток5, додаток6.
11. Про погодження змін до штатного розпису Управління освіти Іллінецької міської ради.
12. Про резервний фонд бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
13. Про порядок повідомлення про загальні збори громадян за місцем проживання.
14. Про затвердження Положення про порядок продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення та права їх оренди на конкурентних засадах на території Іллінецької міської ради.
15. Про оформлення передачі у приватну власність житла.
16. Про надання дозволу на розроблення детальних планів території в м. Іллінці.
17. Про затвердження Зони санітарної охорони Люстдорфівського родовища питних підземних вод.
18. Про встановлення нормативу відрахування до загального фонду бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, які належать до комунальної власності ОТГ, частини чистого прибутку (доходу) за результатами їх фінансово-господарської діяльності у відповідних звітних періодах.
19. Про затвердження окремих нормативних документів з оренди майна, що є об’єктом власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
Додаток.
20. Про надання згоди на добровільне приєднання сіл Тягун та Володимирівка Тягунської сільської ради до Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
21. Про вступ у Вінницьку обласну асоціацію об’єднаних територіальних громад.
22. Про внесення змін до рішення 5 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 11.11.2016 року №53 «Про погодження змін до штатних розписів дошкільних навчальних закладів».
23. Про затвердження програми соціального захисту громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки.
24. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішення 9 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12.01.2017 року №139 «Про затвердження Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».
25. Про затвердження Програми «Питна вода по Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки».
26. Про Звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Генеральної прокуратури України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, Національного агентства з питань запобігання корупції.
27. Про створення Іллінецької міської бібліотеки Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
Додаток.
28. Про внесення змін до рішення 11 сесії 8 скликання від 24.02.2017 №163.
29. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади частини приміщення Іллінецької ЦРЛ в м.Іллінці по вулиці Вільшанська, 48.

Земельні питання:
1. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
2. Про скасування рішення 11 сесії 8 скликання сесії міської ради від 24.02.2017 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевчук К.О.»
3. Про розірвання договору оренди землі з ФОП Беднарчуком М.І.
4. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
5. Про передачу в оренду земельних ділянок не витребуваних часток (паїв) юридичним особам.
6. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
7. Про припинення права користування земельними ділянками на умовах оренди громадянам.
8. Про поновлення з ТОВ «Літинський м’ясокомбінат» договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення із земель житлової та громадської забудови Іллінецької міської ради розташованої в межах м. Іллінці для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
9. Про поновлення з ФОП Житник З.В. договору оренди земельної ділянки несільськогосподарського призначення із земель житлової та громадської забудови Іллінецької міської ради розташованої в межах с. Борисівка для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Іллінецькій міській раді.
11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам.
13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
14. Про внесення змін до рішень попередніх сесій з земельних питань.
15. Про надання згоди ТОВ «Літинський м’ясокомбінат» на передачу в суборенду земельної ділянки ФОП Загороднюк А.В.