13 сесія 8 скликання від 23 травня 2017 року

Протокол сесії
01. Про надання згоди на прийняття майнових комплексів в комунальну власність  Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади  (зі змінами, внесеними рішенням 13 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання № 256 від 23.05.2017 року).
02. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за перший квартал 2017 року.
03. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.
Додатки
04. Про виділення матеріальної допомоги.
05. Про визначення виконавця  послуг  з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
06. Про встановлення ставок земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3, додаток4, додаток5, додаток6, додаток7, додаток8.
07. Про списання основних засобів.
08. Про передачу основних засобів та нематеріальних активів.
09. Про схвалення проекту рішення  Іллінецької міської ради «Про добровільне приєднання Тягунської територіальної громади».
10. Про внесення змін до Програми по охороні навколишнього природного середовища, затвердженої рішенням 4 сесії Іллінецької міської ради 7 скликання від 16.02.2016 року «Про затвердження Програми по охороні навколишнього природного середовища та положення про міський фонд охорони навколишнього природного середовища».
11. Про внесення змін до Програми підтримки воїнів АТО та правоохоронних органів.
12. Про забезпечення безкоштовним харчуванням учнів загальноосвітніх шкіл Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за рахунок коштів місцевого бюджету.
13. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішення 9 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12.01.2017 року №139 «Про затвердження Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».
14. Про внесення змін до рішення 12 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 07.04.2017 року №201 «Про надання згоди на прийняття майнових комплексів в комунальну власність  Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».

Земельні питання:
01. Про скасування рішень  сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
02. Про поновлення договору оренди земельної ділянки з гр. Ковальчук Н.В.
03. Про розгляд заяви Кирилюка А.А.
04. Про припинення права постійного користування та вилучення частини земельної ділянки Іллінецькій центральній районній лікарні.
05. Про надання згоди Максимишиній О.В. на передачу в суборенду земельної ділянки гр. Сердюцькому В.Г.
06. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
07. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі на місцевості гр. Даниленку О.Є. на умовах оренди.
08. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Мазур Т.М. та Значківській Н.Г.
09. Про внесення змін до рішень попередніх сесій з земельних питань.
10. Про припинення  права постійного користування  земельними ділянками громадянам.
11. Про припинення громадянам права користування земельни ми ділянками на умовах оренди.
12. Про поновлення з ФОП Красноштан Р.М. договорів оренди земельних ділянок несільськогосподарського призначення із земель житлової та громадської забудови Іллінецької міської о’єднаної територіальної громади розташованих в межах м. Іллінці та с. Жорнище для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
13. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр.Лакеєвої Н.М.
15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр.Івашківського О.О.
16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.