18 сесія 8 скликання від 15 серпня 2017 року.

Протокол сесії
01. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за перше півріччя 2017 року.
02. Про внесення  змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік.
Додаток
03. Про виділення матеріальної допомоги.
04. Про передачу основних засобів.
05. Про встановлення розміру орендної плати за земельні ділянки на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
06. Про оформлення передачі у приватну власність житла.
07. Про розробку детального плану території будівництва автозаправочного комплексу в смузі автомобільної дороги Р-33 Вінниця-Турбів-Гайсин-Велика Михайлівка.
08. Про погодження змін до штатного розпису КЗ «Жорнищенський дошкільний навчальний заклад «Фіалка» Іллінецької міської ради.
09. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації шляхом приєднання Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в порядку реорганізації шляхом приєднання Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ №1 Іллінецької міської ради Вінницької області, затвердженої рішення 17 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 27.07.2017 року № 328.
10. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації шляхом приєднання Хрінівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в порядку реорганізації шляхом приєднання до Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області, затвердженої рішення 17 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 27.07.2017 року № 327.
11. Про внесення  змін до складу комісії з реорганізації шляхом приєднання Василівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в порядку реорганізації шляхом приєднання до Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області, затвердженої рішення 17 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 27.07.2017 року № 330.
12. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації шляхом приєднання Лисогірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в порядку реорганізації шляхом приєднання до Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» Іллінецької міської ради Вінницької області, затвердженої рішення 17 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 27.07.2017 року № 329.
13. Про внесення змін до складу комісії з реорганізації шляхом приєднання Якубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в порядку реорганізації шляхом приєднання до Іллінецького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» Іллінецької міської ради Вінницької області, затвердженої рішення 17 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 27.07.2017 року № 326.
14. Про внесення змін до рішення 11 сесії Іллінецької міської ради 7 скликання від 18.08.2016 року «Про затвердження Положення про тендерний комітет Іллінецької міської ради та створення тендерного комітету для організації та проведення процедур закупівель».
15. Про затвердження Положення про відділ стратегічного планування та інвестиційного розвитку апарату виконавчого комітету Іллінецької  міської ради.
16. Про утворення Комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради в результаті реорганізації шляхом перетворення, затвердження передавального акту.
Додаток
17. Про внесення змін до рішення 10 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 27.01.2017 року №151 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської  ради,  апарату виконавчого комітету міської ради та  виконавчих органів міської ради в новій редакції».
18. Про передачу матеріалів.
19. Про внесення змін до бюджету Тягунської сільської ради на 2017рік.
20. Про внесення змін до Програми підтримки воїнів АТО та правоохоронних органів.
21. Про дострокове припинення повноважень в.о. старости сіл Хрінівка, Пархомівка, селища Червоне.
22. Про погодження змін до штатного розпису групи централізованого господарського обслуговування  управління освіти Іллінецької міської ради.
23. Про Програму мобілізації зусиль Іллінецької ОТГ та Іллінецького відділення державної податкової інспекції по забезпеченню надходжень до бюджету ОТГ на 2017-2018 роки.
Додаток

Земельні питання
01. Про внесення змін та доповнень до рішень сесій  стосовно приватизації земельних ділянок громадянами.
02. Про визнання таким, що втратили чинність рішення міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
03. Про розірвання договору оренди землі з  Когут О.І.
04. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
05. Про розірвання договору оренди землі з ПАТ «Вінницяоблагросервіс».
06. Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «СХК «Вінницька промислова група».
07. Про поновлення договору оренди  водного об’єкта (ставка) з ФОП Биковим В.М.
08. Про передачу в  оренду  земельних ділянок громадянам.
09. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дяченко В.Л. та Матещук В.Г. на умовах спільної сумісної власності.
10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
11. Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Шимкову А.О. на умовах оренди.
12. Про затвердження технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.