29 сесія 8 скликання від 21 березня 2018 року

Протокол сесії
01. Про звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради за 2017 рік.
Додаток.
02. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
Додаток.
03. Про виділення матеріальної допомоги.
04. Про передачу основних засобів та матеріальних активів.
05. Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
06. Про затвердження Положення про порядок управління об’єктами комунальної власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
07. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів комунальної власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
08. Про укладення договорів оренди.
09. Про внесення змін до рішення 10 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 27.01.2017 року №151 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради в новій редакції».
10. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
11. Про прийняття автобуса КАВЗ-685М зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району до комунальної власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
12. Про внесення змін до штатної чисельності Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки.
13. Про надання дозволу КЗ «ЦПМСД» на укладення договору оренди.
14. Про внесення змін до рішення 12 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від  07.04.2017 року № 222 «Про затвердження Програми соціального захисту громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».
15. Про внесення змін до Програми відшкодування різниці між затвердженим розміром ціни (тарифу) та розміром економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) послуг на 2017-2018 роки комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області, затвердженої рішенням 21 сесії 8 скликання від 12.10.2017 року № 385 «Про затвердження Програми відшкодування різниці між затвердженим розміром ціни (тарифу) та розміром економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) послуг на 2017-2018 роки комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області».
Додаток.
16. Про затвердження конкурсного проекту «Світлі вулиці – світла громада» та участь у XV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2018 року.
17. Про затвердження конкурсного проекту «Тепла медіатека – творчий осередок сільської громади» та участь у XV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2018 року.
18. Про затвердження конкурсного проекту «Реконструкція контейнерних майданчиків для роздільного збору твердих побутових відходів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади» та участь у XV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2018 року.
19. Про затвердження конкурсного проекту «Доступне таксі» та участь у XV обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2018 року.
20. Про погодження призначення на посаду завідувача   КЗ «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №5 «Колосок» Іллінецької міської ради Мазур Л.П.
21. Про погодження змін до штатного розпису управління освіти Іллінецької міської ради.
22. Про погодження змін до штатного розпису ДЮСШ Іллінецької міської ради.
23. Про розподіл функціональних обов’язків між в.о.старост старостинських округів Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на період їх відпустки та тимчасової відсутності.

Земельні питання:

01. Про поновлення договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Інтергаз».
02. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність.
03. Про припинення права постійного та тимчасового користування земельними ділянками громадянам.
04. Про припинення громадянам права користування земельни ми ділянками на умовах оренди.
05. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
06. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
07. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
08. Про внесення змін до рішень сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян.
09. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів, що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування службі автомобільних доріг у Вінницькій області.
11. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди гр. Куриленко І.І.