37 сесія 8 скликання від 23 жовтня 2018 року

Протокол сесії
01. Про внесення  змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
Додаток.
02. Про виділення матеріальної допомоги.
03. Про оформлення передачі у приватну власність житла.
04. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Іллінецької міської ОТГ в особі Іллінецької міської ради житлового будинку по вулиці Незалежності,25 міста Іллінці.
05. Про погодження змін до штатного розпису Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради.
06. Про надання дозволу Управлінню освіти Іллінецької міської ради на укладення договору оренди.
07. Про внесення змін до рішення 12 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 07.04.2017 року № 222 «Про затвердження Програми соціального захисту громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».
08. Про заборону розміщення на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади пересувних цирків з використанням тварин у видовищних заходах.
09. Про внесення змін в План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Іллінецької міської ради на 2018 рік.
10. Про затвердження міської Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки».
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3, додаток4.
11. Про внесення доповнень до міської Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній громаді на 2018-2019 роки».
Додаток.
12. Про внесення змін до штатної чисельності КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради».
13. Про надання частини щорічної основної відпустки Іллінецькому міському голові Ящуку В.М.
14. Про укладення договорів оренди.
15. Про внесення змін до Положення про управління освіти Іллінецької міської ради та затвердження Положення про Управління освіти Іллінецької міської ради в новій редакції.
Додаток.
16. Про внесення змін до Програми підтримки воїнів АТО та правоохоронних органів Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 24 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 19.12.2017 року № 468.
17. Про внесення змін до рішення 31 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 25.04.2018 року № 586 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».

Земельні питання:
01. Про внесення змін до рішень сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян.
02. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
03. Про припинення права тимчасового користування земельними ділянками громадянам.
04. Про визнання такими, що втратили чинність  рішення з питань приватизації земельних ділянок.
05. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів, що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
06. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Загребельному В.М.
07. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
08. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фіяло А.С.
09. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
10. Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для передачі у спільну сумісну власність громадянам Ямковій О.С та Ямковому А.Г.
11. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
12. Про надання дозволу КП «ЦПМСД» Іллінецької міської ради на розробку проекту  землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.