41 сесія 8 скликання від 14 грудня 2018 року

Протокол сесії
01.  Про затвердження Програми зайнятості населення на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
02. Про затвердження Програми відшкодування різниці між затвердженим розміром ціни (тарифу) та розміром економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) послуг на 2019 рік комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області.
03. Про внесення змін до Програми по охороні навколишнього природного середовища Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 24 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 19.12.2017 року № 467.
04. Про виконання Програми соціально – економічного розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік та затвердження Програми соціально – економічного розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
Додаток.
05. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2018 року.
06. Про передачу коштів між місцевими бюджетами у 2019 році.
07. Про зарахування орендної плати за користування майном, що перебуває в комунальній власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади у 2019 році.
08. Про місцевий бюджет Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
Додаток.
09. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018 рік.
Додаток.
10. Про виділення матеріальної допомоги.
11. Про списання основних засобів та матеріальних активів.
Додаток.
12. Про встановлення заборони продажу пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових суб’єктами господарювання (крім закладів ресторанного господарства) у визначений час доби в межах Іллінецької міської ОТГ.
13. Про внесення змін до рішення 8 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23.12.2016 року № 130 «Про закріплення майна на праві оперативного управління».
14. Про передачу майна в оперативне управління КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради».
15. Про організацію харчування дітей у дошкільних навчальних закладах Іллінецької міської ради у 2019 році.
16. Про списання основних засобів та матеріальних цінностей.
17. Про внесення змін до Положення про преміювання працівників апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради.
18. Про преміювання міського голови у 2019 році.
19. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради,  апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради.
20. Про внесення змін до штатної чисельності КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради» та Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки  Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
21. Про внесення змін до бюджету Паріївської сільської ради на 2018 рік.

Земельні питання:
01. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
02. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
03. Про визнання такими, що втратили чинність рішення з питань приватизації земельних ділянок.
04. Про внесення змін до рішень сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян.
05. Про відмову у затвердженні технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сташевському В.В.
06. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
07. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
08. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Сікорській В.М.
09. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
10. Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Подолян Л.Е.
11. Про поновлення договору оренди землі з ФОП Федорчук О.А.
12. Про розгляд заяви Постернака В.С.
13. Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення ФОП Северин К.С.