44 сесія 8 скликання від 15 березня 2019 року

Протокол сесії
01. Про звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради за 2018 рік.
02. Про внесення змін в План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Іллінецької міської ради на 2019 рік.
03. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.
04. Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
Додаток.
05. Про передачу коштів між бюджетами у 2019 році.
06. Про виділення матеріальної допомоги.
07. Про виконання Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки.
08. Про передачу приміщення дитячого садка с. Лиса Гора.
09. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішення 9 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12.01.2017 року №139 «Про затвердження Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».
10. Про затвердження Положення про списання, безоплатну передачу майна, яке належить до комунальної власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
11. Про розроблення детального плану території житлового масиву, для будівництва індивідуальних житлових будинків в м.Іллінці.
12. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Реконструкція частини гаража боксового під цех з переробки поліетиленових пляшок на території полігону твердих побутових відходів в м. Іллінці Іллінецького району, Вінницької області».
13. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади житлового будинку з сараєм по вулиці Незалежності, 25 міста Іллінці.
14. Про внесення змін до рішення 12 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 07.04.2017 року № 222 «Про затвердження Програми соціального захисту громадян похилого віку та осіб з обмеженими фізичними можливостями Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».
15. Про затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації.
Додаток.
16. Про передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району додаткового устаткування до рентгенівського флюорографічного апарату 12Ф7 КУ 4.2.
17. Про припинення дії рішення «Про передачу майна в оперативне управління КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради».
18. Про внесення змін до рішення 41 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 14.12.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».
19. Про передачу на баланс управлінню освіти Іллінецької міської ради частини приміщення бувшої Борисівської ЗОШ І – ІІ ступенів.
20. Про надання згоди на прийняття спеціалізованого легкового автомобіля в комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
21. Про внесення змін в додаток 4 «Елементи туристичного збору» до рішення 33 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 08.06.2018 року № 620 «Про встановлення місцевих податків і зборів в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2019 рік».
22. Про затвердження конкурсного проекту «Street Workout» та участь у XVI обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2019 року.
23. Про затвердження конкурсного проекту «Світлі вулиці» та участь у XVI обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2019 року.
24. Про затвердження конкурсного проекту «Доступне таксі» та участь у XVI обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2019 року.
25. Про затвердження конкурсного проекту «Велодрайв Іллінці» та участь у XVI обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2019 року.
26. Про затвердження конкурсного проекту «Спортивний інвентар в школи Іллінецької міської ОТГ» та участь у XVI обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2019 року.
27. Про затвердження конкурсного проекту «Енергомодернізація сільського Будинку культури в селі Сорока Іллінецької міської ОТГ» та участь у XVI обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад 2019 року.
28. Про затвердження бренду Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
29. Про внесення змін до міської Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки», затвердженої рішенням 37 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23.10.2018 року №733.

Земельні питання:
01. Про визнання таким, що втратили чинність рішення Іллінецької міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
02. Про припинення права постійного та тимчасового користування земельними ділянками громадянам.
03. Про припинення громадянам права користування земельни ми ділянками на умовах оренди.
04. Про внесення змін до рішень сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян та рішень щодо затвердження технічних документацій із землеустрою та надання дозволів на виготовлення документацій.
05. Про внесення зміни до рішення 42 сесії 8 скликання від 04.01.2019 року міської ради «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту м. Іллінці на території Іллінецької міської ради».
06. Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення гр. Щербаню В.М.
07. Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення гр. Кравець Н.Г.
08. Про поновлення договору оренди землі з Сташевською З.В.
09. Про надання згоди орендарям на укладення договору суборенди земельних ділянок.
10. Про надання дозволу управлінню освіти Іллінецької міської ради на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності.
11. Про заміну сторони орендодавця земельних ділянок в зв’язку з їх прийняттям в комунальну власність.
12. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду ФОП Крижанівському В.Є.
15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
16. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населених пунктів.
17. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.
20. Про поновлення ПрАТ «Зернопродукт МХП» терміну дії договору оренди землі.
21. Про розгляд заяви Герасимчук Л.Ф.