47 сесія 8 скликання від 22 травня 2019 року

Протокол сесії.
01. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за І квартал 2019 року.
02. Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
Додаток.
03. Про передачу коштів між бюджетами у 2019 році.
04. Про виділення матеріальної допомоги.
05. Про розгляд звернення Джуня В.М.
06. Про визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
07. Про внесення змін до рішення 21 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12.10.2017 року №380 «Про постійну комісію з питань реалізації державної регуляторної політики Іллінецької міської ради».
08. Про укладення договорів оренди.
09. Про внесення змін до рішення 41 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 14.12.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».
10. Про надання частини щорічної основної відпустки Іллінецькому міському голові Ящуку В.М.
11. Про внесення доповнень до міської Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2019 роки».
Додаток.
12. Про присвоєння назви новоутвореному іменованому об’єкту.
13. Про передачу майна.
14. Про надання дозволу Управлінню освіти Іллінецької міської ради на укладення договору оренди.

Земельні питання:
01. Про визнання таким, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок.
02. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
03. Про внесення змін до рішень сесій стосовно приватизації земельних ділянок громадян.
04. Про внесення змін до рішення 35 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 31.07.2018 року № 680 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по поновленню нормативно грошової оцінки земель населених пунктів, що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
05. Про внесення доповнення до рішення 39 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 21.11.2018 року № 771 «Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Лехцер А.С. з зміною виду цільового призначення земельної ділянки».
06. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.
07. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під проектними польовими дорогами, нерозподіленими та невитребуваними земельними ділянками і земельними частками (паями) під земельними ділянками виділеними для контурно-меліоративної організації території на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
08. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
09. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
10. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду СТОВ «Злагода».
11. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
12. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земель населеного пункту с. Кабатня.
13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в постійне користування управлінню освіти Іллінецької міської ради цільове призначення якої змінюється.
14. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
15. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
16. Про надання згоди громадянину Вовченко В.О. на укладення договору суборенди земельної ділянки з громадянкою Левченко О.А.
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації частини території комунальної власності в межах населеного пункту м. Іллінці вул. Соборна на території Іллінецької міської ради.