51 сесія 8 скликання від 09 серпня 2019 року

Протокол сесії.
01. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за перше півріччя 2019 року.
02. Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
Додаток.
03. Про передачу коштів між бюджетами у 2019 році.
04. Про внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням 34 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 18.07.2018 року № 650.
05. Про виділення матеріальної допомоги.
06. Про внесення змін до рішення 41 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 14.12.2018 року «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».
07. Про надання дозволу Управлінню освіти Іллінецької міської ради на надання в оренду приміщень спортивного комплексу ДЮСШ Іллінецької міської ради.
08. Про укладення договорів оренди.
09. Про скасування рішення «Про затвердження Статуту Іллінецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іллінецької міської ради в новій редакції».
10. Про затвердження Статуту Іллінецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату в новій редакції.
Додаток.
11. Про погодження призначення на посаду директора ДЮСШ Іллінецької міської ради Вінницької області Сінчука О.В.
12. Про виключення закладів культури клубного типу сіл Лугова та Уланівка з базової мережі клубних закладів.
13. Про призначення на посаду директора Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Мацюк Тетяну Йосипівну.
14. Про затвердження бренду Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
15. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням 43 сесії 8 скликання Іллінецької міської ради №856 від 06.02.2019 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області на 2019-2020 роки».
16. Про внесення змін до Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішення 9 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12.01.2017 року №139 «Про затвердження Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки».

Земельні питання:
01. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
02. Про припинення права постійного та тимчасового користування земельними ділянками громадянам.
03. Про визнання таким, що втратили чинність рішення Іллінецької міської ради з питань приватизації та оренди земельних ділянок.
04. Про внесення змін до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
05. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі в оренду.
06. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
07. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у спільну сумісну власність.
08. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
09. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду ФГ «Україна».
11. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Коржу В.Г.
13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для передачі у спільну сумісну власність громадянам.