52 сесія 8 скликання від 20 вересня 2019 року

Протокол сесії.
01. Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
Додаток.
02. Про передачу коштів між бюджетами у 2019 році.
03. Про виділення матеріальної допомоги.
04. Про припинення діяльності Паріївського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в порядку реорганізації шляхом приєднання до Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області.
05. Про припинення діяльності Тягунської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в порядку реорганізації шляхом приєднання до Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія №2» Іллінецької міської ради Вінницької області.
06. Про припинення Павлівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області.
07. Про передачу майна.
08. Про передачу котла.
09. Про реконструкцію нежитлового приміщення ліквідованої Павлівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області під житловий будинок.
10. Про внесення змін до Передавального акта Жаданівської сільської ради, затвердженого рішенням 11 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 24.02.2017 року №165 «Про затвердження передавального акта Жаданівської сільської ради».
11. Про затвердження Положення про тендерний комітет Іллінецької міської ради та затвердження складу тендерного комітету.
12. Про надання частини щорічної основної відпустки Іллінецькому міському голові Ящуку В.М.
13. Про передачу на баланс Іллінецької міської ради будівлі ФП села Шевченкове.
14. Про передачу будівельних матеріалів КП «Добробут» та КП «Іллінціводоканал».

Земельні питання:
01. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
02. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
03. Про визнання таким, що втратили чинність рішення Іллінецької міської ради з питань приватизації та надання дозволів на розробку землевпорядної документації.
04. Про внесення змін до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
05. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
06. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ «Україна» с. Тягун.
07. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду.
08. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
09. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення землі Пісковському В.Д.
10. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
11. Про передачу в оренду земельних ділянок невитребуваних часток (паїв) ФГ «Джупинівське».
12. Про поновлення договорів оренди землі ТОВ «Сорочанський Мірошник».
13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду СТОВ «Злагода».
14. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Крохмаль В.В.
16. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
17. Про розгляд заяви гр. Колесник В.І. щодо викупу земельної ділянки, що розташована в м. Іллінці по вул. Шевченка, 1А.
18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Скляр Ю.М.
19. Про внесення змін до рішення 49 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 05.07.2019 року №1020 «Про внесення змін до договору оренди землі з Крижанським Г.С.».