56 сесія 8 скликання від 23 січня 2020 року

Протокол сесії.
01. Про звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради за 2019 рік.
02. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (02503000000).
Додатки: додаток1, додаток2.
03. Про передачу коштів між бюджетами у 2020 році.
04. Про затвердження плану роботи Іллінецької міської ради на 2020 рік.
05. Про виділення матеріальної допомоги.
06. Про передачу матеріалів.
07. Про внесення змін до рішення 51 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 09.08.2019 року № 1044 «Про укладення договорів оренди».
08. Про прийняття в комунальну власність Іллінецької міської ОТГ меморіальних комплексів та пам’ятних знаків.
09. Про приватизацію групи нежитлових приміщень в селі Сорока шляхом продажу на аукціоні.
10. Про реалізацію природоохоронного заходу – придбання утилізатора термічного УТ750Д для спалення медичних та побутових відходів, що не підлягають переробці.
11. Про внесення змін до рішення 55 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12.12.2019 року №1170 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».
12. Про надання частини приміщення Хрінівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 в оренду для розміщення Хрінівської сільської бібліотеки-філії.
13. Про затвердження проєкту «Генеральний план та план зонування території села Якубівка Іллінецького району Вінницької області».
14. Про затвердження проєкту «Генеральний план та план зонування території села Уланівка Іллінецького району Вінницької області».
15. Про затвердження проєкту «Генеральний план та план зонування території села Лугова Іллінецького району Вінницької області».

Земельні питання:
01. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
02. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
03. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ТОВ фірма «Аграрник».
04. Про визнання таким, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок та надання дозволів на розробку землевпорядної документації.
05. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
06. Про внесення змін до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
07. Про внесення змін до договору оренди землі з СТОВ «Україна» с. Тягун.
08. Про розірвання договору оренди землі з Пісковським В.Д.
09. Про розірвання договору оренди землі з Мочульською Л.В.
10. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
12. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності, розташованої в межах населеного пункту м. Іллінці на території Іллінецької міської ради.
14. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною виду угідь Ситнику В.М.
15. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Оганесяну С.П.
16. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування КП «Іллінціводоканал».
17. Про продаж права оренди на конкурентних засадах земельної ділянки по вул. Центральна, 105Б в с. Павлівка та визначення умов проведення земельних торгів.
18. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення на аукціоні.
19. Про погодження проєктів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
20. Про затвердження проєкту землеустрою КП «ЦПМСД» Іллінецької міської ради.
21. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам.
22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності Іллінецької міської ради.
23. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам.
24. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.