05 сесія 8 скликання від 29 грудня 2020 року

Протокол сесії.
01. Про постійну комісію з питань реалізації державної регуляторної політики Іллінецької міської ради.
02. Про ліквідацію Борисівської сільської бібліотеки-філії.
03. Про внесення змін до рішення 65 сесії 8 скликання від 20.10.2020 року №1452 «Про передачу матеріалів КП «Іллінціводоканал».
04. Про внесення змін до рішення 2 сесії Іллінецької міської ради восьмого скликання від 04.12.2020 року № 30 «Про закріплення округів за депутатами».
05. Про внесення змін до кількісного та персонального складу виконавчого комітету Іллінецької міської ради 8 скликання.
06. Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти Іллінецької міської ради у 2021 році.
07. Про забезпечення безкоштовним харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти Іллінецької міської ради за рахунок коштів місцевого бюджету.
08. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади бюджетних установ та майнових комплексів.
09. Про затвердження передавального акту Бабинської сільської ради.
Додаток.
10. Про затвердження передавального акту Іллінецької сільської ради.
Додаток.
11. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
12. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Бабинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
13. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади майнових комплексів об’єктів медичного призначення Іллінецької районної ради Вінницької області.
14. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади транспортних засобів.
15. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Бабинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
16. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
17. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Бабинського закладу дошкільної освіти «Дубок» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
18. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Іллінецького закладу дошкільної освіти «Журавлик» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
19. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький краєзнавчий музей» Іллінецької міської ради в новій редакції.
20. Про зміну засновника, назви та затвердження Положення Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької міської ради в новій редакції.
21. Про зміну засновника, назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Трудовий архів» Іллінецької міської ради в новій редакції.
22. Про затвердження Програми забезпечення збереження архівних фондів комунального підприємства «Трудовий архів» Іллінецької міської ради міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3.
23. Про передачу майнових комплексів закладів культури в оперативне управління Управлінню культури Іллінецької міської ради.
24. Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради в новій редакції.
25. Про внесення змін та затвердження Положення про Управління культури Іллінецької міської ради в новій редакції.
26. Про утворення Служби у справах дітей Іллінецької міської ради.
27. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (02503000000).
28. Про внесення змін до рішення 4 сесії міської ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №64 «Про бюджет Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000)».
Додатки: додаток1, додаток2.
29. Про використання червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу на території Іллінецької міської ради.
30. Про розгляд звернення депутата Іллінецької міської ради Мартинюка О.О.
Додаток.
31. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Іллінецької міської ради.
Додаток.
32. Про затвердження проєкту землеустрою КП «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради.
33. Затвердження проєктів відведення земельних ділянок у власність громадянам.
34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності Іллінецької міської ради.
35. Про встановлення земельного сервітуту та укладення договору про встановлення сервітуту з ТОВ «ЛЮСТДОРФ».
36. Про внесення змін до рішення 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №62 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».