06 сесія 8 скликання від 12 січня 2021 року

Протокол сесії.
01. Про внесення змін та затвердження Положення про Управління житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури Іллінецької міської ради в новій редакції.
02. Про внесення змін та затвердження Положення про Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Іллінецької міської ради в новій редакції.
03. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Трудовий архів» Іллінецької міської ради в новій редакції.
04. Про внесення змін та затвердження Положення Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької міської ради в новій редакції.
05. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради в новій редакції.
06. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради в новій редакції.
07. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
08. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Іллінецька організація радіомовлення» Іллінецької міської ради в новій редакції.
09. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального підприємства «Архітектурно-будівельне бюро» Іллінецької міської ради в новій редакції.
10. Про зміну назви та затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради в новій редакції.
11. Про внесення змін та затвердження Положення про Службу у справах дітей Іллінецької міської ради в новій редакції.
12. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Централізованої бібліотечної системи Іллінецької районної ради Вінницької області.
13. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Комунального закладу «Районний методичний центр закладів освіти Іллінецької районної ради.
14. Про внесення змін та затвердження Положення про Управління культури Іллінецької міської ради в новій редакції.
15. Про припинення (реорганізацію) Централізованої бібліотечної системи Іллінецької районної ради Вінницької області шляхом приєднання.
16. Про передачу зовнішніх мереж водопостачання міста Іллінці у господарське відання на баланс КП «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради.
17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) КНП «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради.