08 сесія 8 скликання від 17 лютого 2021 року

Протокол сесії.
01. Про звіт міського голови про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Іллінецької міської ради за 2020 рік.
02. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Іллінецької міської територіальної громади.
03. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000).
Додаток.
04. Про виділення матеріальної допомоги.
05. Про виконання Програми соціального захисту населення населених пунктів Іллінецької міської ради Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки за 2020 рік.
06. Про виконання Програми розвитку культури Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки за 2020 рік.
Додаток.
07. Про виконання Програми розвитку фізичної культури та спорту Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки за 2020 рік.
Додаток.
08. Про виконання Програми соціальної підтримки дітей пільгових категорій Іллінецької міської ОТГ на 2018-2020 роки за 2020 рік.
09. Про хід виконання комплексної Програми розвитку освіти Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням Іллінецької міської ради від 23.12.2016 року за 2020 рік.
Додаток.
10. Про затвердження Положення про помічникаконсультанта депутата Іллінецької міської ради.
11. Про виплату Хаврич Н.О. середньої заробітної плати на період працевлаштування.
12. Про прийняття в комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади нерухомого майна.
13. Про припинення права постійного користування земельними ділянками Іллінецькій районній раді.
14. Про передачу адміністративного приміщення та земельної ділянки в оперативне управління Управління економічного розвитку та інвестицій Іллінецької міської ради.
15. Про передачу адміністративного приміщення та земельної ділянки в оперативне управління Управління освіти Іллінецької міської ради.
16. Про передачу адміністративного приміщення та земельної ділянки в оперативне управління Управління житлово – комунального господарства, містобудування та архітектури Іллінецької міської ради.
17. Про оренду комунального майна Іллінецької міської територіальної громади.
18. Про внесення змін до Програми соціальної підтримки населення Іллінецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
19. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.
20. Про внесення змін до рішення 6 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 12.01.2021 року №138 «Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади Комунального закладу «Районний методичний центр закладів освіти Іллінецької районної ради».
Додаток.
21. Про внесення змін до рішення 2 сесії Іллінецької міської ради восьмого скликання від 04.12.2020 року № 30 «Про закріплення округів за депутатами».
22. Про оформлення передачі у приватну власність житла.
23. Про внесення змін до рішення 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23.12.2020 року №69 «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, ведення погосподарського обліку».
24. Про внесення змін до рішення 2 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 04.12.2020 року №3 «Про затвердження Регламенту Іллінецької міської ради восьмого скликання».
25. Про передачу майна в комунальну власність Дашівської селищної територіальної громади.
Додаток.
26. Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «Слуга народу» «Про звернення до Верховної Ради України щодо прийнятого Закону України «Про народовладдя через всеукраїнський референдум».

Земельні питання:
01. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
02. Про припинення права користування земельними ділянками на умовах оренди.
03. Про визнання такими, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок.
04. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
05. Надання дозволу на розробку проєктів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності.
06. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
07. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації по поновленню нормативно грошової оцінки земель населених пунктів, що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
08. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності громадянам.
09. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою в управління спадщиною земельних часток (паїв) з подальшою передачею їх в оренду.
10. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок комунальної власності.
11. Затвердження проєктів відведення земельних ділянок у власність громадянам.
12. Про прийняття земельної ділянки державної власності у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади в особі Іллінецької міської ради.
13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам.
14. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі у власність громадянам.
15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення на території Іллінецької міської ТГ.
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває в комунальній власності Іллінецької міської ради.
17. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
18. Про включення земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності до переліку земельних ділянок право оренди на які буде виставлено на земельні торги.
19. Про розірвання договору оренди землі з ОСОБА.
20. Про поновлення договору оренди землі з ОСОБА.
21. Про розгляд заяви ОСОБА.
22. Про рогляд клопотання ОСОБА.
23. Про затвердження проєкту землеустрою КП «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради.