09 сесія 8 скликання від 04 березня 2021 року

Протокол сесії.
01. Про внесення змін в План діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Іллінецької міської ради на 2021 рік.
02. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 2020 рік.
03. Про виконання бюджету Іллінецької сільської ради за 2020 рік.
04. Про виконання бюджету Бабинської сільської ради за 2020 рік.
05. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000).
Додаток.
06. Про виділення коштів місцевого бюджету для співфінасування робіт по об’єктах капітального ремонту дорожнього покриття вулиць м.Іллінці на 2021 рік.
07. Про затвердження конкурсного проєкту «Безпека у Іллінецькій громаді» та участь у конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади».
08. Про затвердження конкурсного проєкту «Сучасна міні- лабораторія для сільських амбулаторій Іллінецької громади» та участь у конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади».
09. Про затвердження конкурсного проєкту «Сучасне поле – юним футболістам!» та участь у конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади».
10. Про затвердження конкурсного проєкту «Апгрейдинг публічних послуг у Іллінецькій громаді» та участь у конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади».
11. Про виконання Програми по охороні навколишнього природного середовища Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки за 2020 рік.
12. Про внесення змін та затвердження Положення про Управління соціального захисту населення та охорони здоров’я Іллінецької міської ради в новій редакції.
13. Про виділення матеріальної допомоги.
14. Про виконання Програми «Питна вода по Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2017-2020 роки» за 2020 рік.
15. Про внесення змін до Комплексної правоохоронної програми Іллінецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки.
16. Про виконання Програми зайнятості населення на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
17. Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Іллінціфарм» Іллінецької міської ради в новій редакції.
Додаток.
18. Про затвердження положень про відділи апарату виконавчого комітету Іллінецької міської ради.
19. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади майна.
20. Про внесення змін до рішення 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №62 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».
21. Про погодження призначення на посаду завідувача КЗ «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №5 «Колосок» Іллінецької міської ради Шевчук М.М.
22. Про ліквідацію Бабинського сільського клубу.
23. Про розгляд депутатського звернення депутата Іллінецької міської ради Змієвця Л.М.

Земельні питання:
01. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
02. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Іллінецької міської ради.
Додаток.
03. Про відмову у наданні дозволу на розробку проєктів землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок громадянам.
04. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для передачі в оренду громадянам.
05. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам.
06. Надання дозволу на розробку проєктів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності.
07. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
08. Затвердження проєктів відведення земельних ділянок у власність громадянам.
09. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності.
10. Поновлення договорів оренди земельних ділянок громадянам.
11. Про розгляд клопотання ОСОБА.
12. Про розгляд клопотання ОСОБА.
13. Про розгляд клопотання ОСОБА.