14 сесія 8 скликання від 22 червня 2021 року

Протокол сесії.
01. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за I квартал 2021 року.
02. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000).
Додаток.
03. Про виділення матеріальної допомоги.
04. Про надання послуги соціального супроводу відділом надання соціальних послуг Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької міської ради у 2021 році за рахунок бюджетних коштів.
05. Про передачу основних засобів та інших необоротних активів виконавчим органам ради.
06. Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «Слуга народу» про звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення законопроєктів щодо малої приватизації №4572, №4573, №4574 і №4575.
07. Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «Українська стратегія Гройсмана» про звернення до Кабінету Міністрів України щодо державної програми «Питна вода України».
08. Про затвердження герба та прапора сіл Бабин, Даньківка, Дашів, Іллінецьке, Романово-Хутір, селища Хмельове Іллінецької міської територіальної громади.
09. Щодо передачі котельні та теплових мереж, які знаходяться на території КНП «Іллінецька міська лікарня» та обслуговують її, в комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади в особі Іллінецької міської ради.
10. Про внесення змін до рішення 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №62 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».
11. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади легкового автомобіля SKODA.
12. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади вантажного автомобіля МАЗ.
13. Про передачу приміщення ліквідованої Василівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області.
14. Про передачу приміщення ліквідованої Павлівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької міської ради Вінницької області.
15. Про затвердження Положення про сектор з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами апарату виконавчого комітету Іллінецької міської ради.
16. Про затвердження Положення про громадський бюджет Іллінецької міської територіальної громади.
17. Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «Слуга народу» про звернення до Верховної Ради України щодо проекту Закону про запобігання загрозам національній безпеці, пов’язаним із надмірним впливом осіб, які мають значну економічну або політичну вагу в суспільному житті (олігархів).
18. Про залишення водного об’єкта (ставу) в селі Слобідка в громадському користуванні.
19. Про відмову від здійснення переважного права купівлі частки у праві спільної часткової власності.
20. Про затвердження номенклатури та обсягів місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Земельні питання:
01. Про прийняття земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність Іллінецької міської ради.
Додаток.
02. Про визнання комунальною власністю Іллінецької міської територіальної громади земельної ділянки.
03. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
04. Про визнання такими, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок.
05. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.
06. Надання дозволу на розробку проєктів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності.
07. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування КП «Іллінціводоканал».
08. Про надання дозволу на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність зі зміною цільового призначення Роїку Д.Ю.
09. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
10. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності.
11. Затвердження проєктів відведення земельних ділянок у власність громадянам.
12. Про внесення змін до договорів оренди землі.
13. Про дострокове розірвання договорів оренди землі з СП ТОВ «Райффайзен-Агро».
14. Про розгляд заяв Шеревери Н.Л.
15. Про розгляд клопотання СТОВ «НИВА».
16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності громадянам.
17. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки приватної власності зі зміною цільового призначення Ніжнику В.А.
18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок, що перебувають в комунальній власності Іллінецької міської ради.
19. Про розгляд заяви Змієвця Л.М.
20. Про розгляд заяви Дем’янишина В.Г.
21. Про внесення змін до договору оренди землі Змієвця Л.М.
22. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність зі зміною цільового призначення.
23. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності розташованих в межах населених пунктів Сорока та Жадани на території Іллінецької міської ради.