17 сесія 8 скликання від 18 серпня 2021 року

Протокол сесії.
01. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за I півріччя 2021 року.
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3, додаток4, додаток5, додаток6.
02. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000).
Додаток.
03. Про виділення матеріальної допомоги.
04. Про надання згоди на прийняття безоплатно в комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади майна, що закріплене за центром надання адміністративних послуг, утвореного при Іллінецькій районній державній адміністрації, що ліквідується.
05. Про внесення змін до Положення про громадський бюджет Іллінецької міської територіальної громади, затвердженого рішенням 14 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 22.06.2021 року № 355.
06. Про присвоєння назви новоутвореному іменованому об’єкту.
07. Про затвердження Зон санітарної охорони Іллінецького родовища питних підземних вод.
08. Про передачу будівлі сміттєсортувального комплексу у господарське відання Комунальному підприємству «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області.
09. Про передачу Управлінню освіти Іллінецької міської ради спеціалізованого автобуса ATAMAN (реєстраційний номер АВ0312ІА).
10. Про передачу Управлінню освіти Іллінецької міської ради спеціалізованого автобуса ATAMAN (реєстраційний номер АВ0314ІА).
11. Про передачу Управлінню освіти Іллінецької міської ради автомобіля RENAULT (реєстраційний номер АВ0315ІА).
12. Про надання згоди на прийняття в комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади житлових будинків, які перебувають в господарському віданні Державного підприємства «Іллінецьке лісове господарство».
13. Про передачу нежитлової будівлі музичної школи Іллінецькій дитячій музичній школі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
14. Про затвердження Програми відшкодування різниці між затвердженим розміром ціни (тарифу) для населення на послуги з вивезення та захоронення побутових відходів та розміром економічно обґрунтованих витрат на виробництво (надання) послуг з поводження з побутовими відходами для КП «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області на 2022-2024 роки.
Додаток.
15. Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою населених пунктів на території Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки в новій редакції.
Додаток.
16. Про передачу коштів між бюджетами у 2021 році.

Земельні питання:

01. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
02. Про визнання такими, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок.
03. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
04. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди.
05. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою ДП СП «Іллінецьке».
06. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
07. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
08. Про передачу в оренду земельної ділянки ФГ « ШЕФФ-АГРО».
09. Надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності.
10. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності громадянам.
12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Іллінецькій дитячій музичній школі.
13. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) АТ « Укрпошта» для передачі у постійне користування.
14. Затвердження проектів відведення земельних ділянок у власність громадянам.
15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
16. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності.
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам.
18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок приватної власності зі зміною категорії земельних ділянок та їх цільового призначення Куриленко І.І.