20 сесія 8 скликання від 26 жовтня 2021 року

Протокол сесії.
01. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000).
Додаток.
02. Про Прогноз бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
Додатки: додаток1, додаток2.
03. Про виділення матеріальної допомоги.
04. Про припинення права господарського відання щодо майнового комплексу Комунального підприємства «Іллінціфарм» Іллінецької міської ради.
Додатки: додаток1, додаток2.
05. Про передачу нежитлового приміщення та майна в оперативне управління Комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради.
Додатки: додаток1, додаток2.
06. Про передачу майна в оперативне управління Управлінню соціального захисту населення та охорони здоров’я Іллінецької міської ради.
Додаток.
07. Про передачу матеріалів КП «Іллінціводоканал».
08. Про утворення Комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Іллінецької міської ради».
Додаток.
09. Про передачу огорожі Комунальному підприємству «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області.
10. Про затвердження Правил утримання домашніх тварин на території Іллінецької міської територіальної громади.
Додаток.
11. Про внесення змін до рішення 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №62 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».
12. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради в новій редакції.
Додаток.
13. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунального закладу «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької міської ради в новій редакції.
Додаток.
14. Про затвердження Порядку встановлення меморіальних, пам’ятних, анотаційних дошок та пам’ятних знаків, пам’ятників та монументів на території Іллінецької міської територіальної громади.
15. Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території Іллінецької міської територіальної громади.
16. Про затвердження Програми військово – патріотичного виховання, військово – професійної орієнтації молоді та підготовки молоді до строкової військової служби, військової служби за контрактом в Збройних Силах України, проведення зборової підготовки, проведення заходів мобілізації в першому відділі (м. Іллінці) Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2021 – 2023 роки.
Додаток.
17. Про передачу приміщень в оперативне управління Комунального некомерційного підприємства «Іллінецька міська лікарня» Іллінецької міської ради.
18. Про внесення змін та затвердження Положення про Фінансове управління Іллінецької міської ради в новій редакції.
19. Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо збалансованого Державного бюджету на 2022 рік в частині, що стосується забезпечення сфери охорони здоров’я, лікувальних закладів, фінансування заробітних плат медичних працівників.
20. Про розгляд депутатського звернення голови фракції ПП «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ» про звернення до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах.

Земельні питання:
01. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
02. Про визнання такими, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок.
03. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
04. Про припинення права постійного користування земельними ділянками громадянам.
05. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
06. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Комунальному закладу «Іллінецький районний будинок культури».
07. Про надання дозволу на виготовлення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
08. Про надання дозволу на розробку проєктів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності.
09. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності громадянам.
10. Про затвердження проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності громадянам.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передбачається для надання в оренду АТ «Концерн Галнафтогаз» для обслуговування АЗС.
13. Про затвердження проєктів відведення земельних ділянок у власність громадянам.
14. Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення в оренду земельних ділянок СТОВ «Нива».
15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності в м. Іллінці по вул. Європейська.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду комунальної власності, що надається для рибогосподарських потреб шляхом продажу права оренди через аукціон.
17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності водного фонду для рибогосподарських потреб.
18. Про передачу в оренду земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі Акціонерному товариству «Концерн Галнафтогаз».
19. Про розгляд заяви Буди С.А.
20. Про розгляд заяв Крижанського Г.С.
21. Про розгляд заяви Кириці М.О.
22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності розташованої в м. Іллінці по вул. Соборна, 20.