21 сесія 8 скликання від 23 листопада 2021 року

Протокол сесії.
01. Про затвердження звіту про виконання бюджету Іллінецької міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
Додаток.
02. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000).
Додаток.
03. Про виділення матеріальної допомоги.
04. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів Іллінецької міської ради на 2022 рік.
05. Про уповноважену особу на участь у справах у судах від імені Служби у справах дітей Іллінецької міської ради.
06. Про внесення змін та затвердження Положення про Службу у справах дітей Іллінецької міської ради в новій редакції.
07. Про припинення діяльності Паріївського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Іллінецької міської ради в порядку реорганізації шляхом приєднання до Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №4 «Малятко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
08. Про припинення діяльності Комунального закладу «Жаданівський дошкільний навчальний заклад «Берізка» Іллінецької міської ради в порядку реорганізації шляхом приєднання до Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №4 «Малятко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
09. Про припинення діяльності Комунального закладу «Бабинський заклад дошкільної освіти «Дубок» Іллінецької міської ради в порядку реорганізації шляхом приєднання до Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №4 «Малятко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
10. Про припинення діяльності Комунального закладу «Пархомівський дошкільний навчальний заклад «Ромашка» Іллінецької міської ради в порядку реорганізації шляхом приєднання до Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №4 «Малятко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
11. Про припинення діяльності Комунального закладу «Жорнищенський дошкільний навчальний заклад «Фіалка» Іллінецької міської ради в порядку реорганізації шляхом приєднання до Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
12. Про припинення діяльності Комунального закладу «Борисівський дошкільний навчальний заклад «Веселка» Іллінецької міської ради в порядку реорганізації шляхом приєднання до Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
13. Про припинення діяльності Комунального закладу «Якубівський дошкільний навчальний заклад «Дзвіночок» Іллінецької міської ради в порядку реорганізації шляхом приєднання до Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
14. Про припинення діяльності Комунального закладу «Красненьківський дошкільний навчальний заклад «Калинонька» Іллінецької міської ради в порядку реорганізації шляхом приєднання до Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
15. Про припинення діяльності Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №5 «Колосок» Іллінецької міської ради в порядку реорганізації шляхом приєднання до Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради Вінницької області.
16. Про припинення діяльності Комунального закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти «Журавлик» Іллінецької міської ради в порядку реорганізації шляхом приєднання до Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №6 «Струмочок» Іллінецької міської ради Вінницької області.
17. Про припинення діяльності Комунального закладу «Тягунський дошкільний навчальний заклад «Зернятко» Іллінецької міської ради в порядку реорганізації шляхом приєднання до Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №6 «Струмочок» Іллінецької міської ради Вінницької області.
18. Про внесення змін до Регламенту Іллінецької міської ради восьмого скликання.
19. Про участь у конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади».
20. Про внесення змін до рішення 4 сесії Іллінецької міської ради 8 скликання від 23 грудня 2020 року №62 «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради».
21. Про внесення змін та затвердження Статуту Комунальної установи «Центр фінансово-господарського обслуговування закладів та установ освіти Іллінецької міської ради» в новій редакції.
Додаток.

Земельні питання:
01. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
02. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
03. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на умовах оренди.
04. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
05. Про надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності.
06. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
07. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності.
08. Про затвердження проектів відведення земельних ділянок у власність громадянам.
09. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка перебуває в оренді Акішова М.П.
11. Про поновлення договору оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом ФОП Акішову М.П.
12. Про розгляд клопотання СТОВ «Україна».
13. Про розгляд клопотання ГО «Іллінці – наше місто».