22 сесія 8 скликання від 15 грудня 2021 року

Протокол сесії.
01. Про виконання Програми соціально -економічного розвитку Іллінецької міської територіальної громади за 2021 рік та затвердження Програми соціально – економічного розвитку Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки».
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3.
02. Про бюджет Іллінецької міської територіальної громади на 2022 рік (02503000000).
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3, додаток4.
03. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської територіальної громади на 2021 рік (02503000000).
Додаток.
04. Про виконання Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби у Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді на 2018-2020 роки за 2020 рік.
05. Про виконання Програми відшкодування різниці між затвердженим розміром ціни (тарифу) та розміром економічно обгрунтованих витрат на виробництво (надання) послуг з вивезення та захоронення побутових відходів на 2020 рік комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області за 2020 рік.
06. Про виконання Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради на 2020-2022 роки за 2020 рік.
07. Про внесення змін до програми розвитку водопровідно-каналізаційного господарства Іллінецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.
08. Про внесення змін до програми відшкодування різниці в тарифах комунальному підприємству “Іллінціводоканал” Іллінецької міської ради Вінницької області на житлово – комунальні послуги для населення на 2022-2024 роки.
09. Про затвердження Програми військово -патріотичного виховання, військово – професійної орієнтації молоді та підготовки молоді до строкової військової служби, військової служби за контрактом в Збройних Силах України, проведення зборової підготовки, проведення заходів мобілізації в першому відділі (м. Іллінці) Вінницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки на 2022 – 2024 роки.
10. Про затвердження Положення про Службу у справах дітей Іллінецької міської ради в новій редакції.
Додаток.
11. Про внесення змін до Програми забезпечення інформованості населення Іллінецької міської територіальної громади та розвитку електронного засобу масової інформації КП «Іллінецька організація радіомовлення» Іллінецької міської ради на 2022-2024 роки.
12. Про затвердження Програми розвитку інклюзивної освіти в Іллінецькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки.
Додаток.
13. Про передачу архівних фондів в комунальну власність Дашівської селищної територіальної громади.
14. Про внесення змін до Програми забезпечення збереження архівних фондів комунального підприємства «Трудовий архів» Іллінецької міської ради міської територіальної громади на 2021-2025 роки.
15. Про затвердження Програми забезпечення збереження архівних фондів Комунального підприємства «Трудовий архів» Іллінецької міської ради на 2022-2024 роки.
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3.
16. Про платні соціальні послуги Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької міської ради.
17. Про надання послуги соціального супроводу відділом надання соціальних послуг Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької міської ради у 2022 році за рахунок бюджетних коштів.
18. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради Вінницької області та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №1 «Сонечко» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
19. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №4 «Малятко» Іллінецької міської ради Вінницької області та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №4 «Малятко» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
20. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №6 «Струмочок» Іллінецької міської ради Вінницької області та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №6 «Струмочок» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
21. Про внесення змін до Статуту Комунального закладу «Іллінецький дошкільний навчальний заклад №2 «Пролісок» Іллінецької міської ради Вінницької області та затвердження Статуту Комунального закладу «Іллінецький заклад дошкільної освіти №2 «Пролісок» Іллінецької міської ради Вінницької області в новій редакції.
Додаток.
22. Про надання згоди на прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади кисневих концентраторів.
23. Про прийняття у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади водозабірної свердловини в селі Володимирівка.
24. Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Іллінецької міської ради, апарату виконавчого комітету міської ради та виконавчих органів міської ради.
25. Про надання частини щорічної основної відпустки Іллінецькому міському голові Ящуку В.М.
26. Про преміювання Іллінецького міського голови у 2022 році.
27. Про організацію харчування дітей у закладах дошкільної освіти Іллінецької міської ради у 2022 році.
28. Про оплату постачання природного газу закладам освіти Іллінецької міської територіальної громади у 2022 році.
29. Про передачу матеріалів КП «Іллінціводоканал».
30. Про внесення змін до Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги в Іллінецькій міській територіальній громаді на 2022-2024 роки».
Додатки: додаток1, додаток2, додаток3.
31. Про списання основних засобів та матеріальних цінностей КП «Добробут».
32. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради Вінницької області на 2020-2022 роки.
33. Про надання згоди на прийняття безоплатно в комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади окремого індивідуально визначеного майна, що використовувалось Іллінецькою районною державною адміністрацією, що ліквідується.
34. Про надання згоди на прийняття безоплатно в комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади окремого індивідуально визначеного майна, що використовувалось Фінансовим управлінням Іллінецької районної державної адміністрації, що ліквідується.

Земельні питання:
01. Про внесення змін та уточнень до рішень попередніх сесій з розгляду земельних питань.
02. Про відмову у наданні дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність.
03. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
04. Про надання дозволу на розробку проектів відведення земельних ділянок громадянам на умовах власності.
05. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
06. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах власності.
07. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах спільної сумісної власності.
08. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду громадянам.
09. Про розгляд клопотання Приватного Акціонерного Товариства «ВФ Україна».
10. Про визнання такими, що втратили чинність рішення рад з питань приватизації земельних ділянок.
11. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність зі зміною цільового призначення.