Виконком №01 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2019 рік

01. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких можуть відбувати стягнення особи, визнані винними у вчиненні адміністративного правопорушення, до яких застосовано адміністративне стягнення у виді громадських робіт, на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
02. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких можуть відбувати адміністративне стягнення особи, визнані винними у вчиненні адміністративного правопорушення, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних робіт.
03. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких можуть відбувати покарання особи, засуджені до покарання у вигляді громадських робіт, на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
04. Про визначення місць облаштування інформаційних стендів для розміщення матеріалів виборів Президента України 31 березня 2019 року.
05. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
06. Про впорядкування адресного господарства.
07. Про надання дозволу на зріз дерев.
08. Про накладення адміністративного стягнення на громадянку.
09. Про постановку на чергу квартирного обліку.
10. Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
11. Про влаштування до Будинку для людей похилого віку Благодійної організації “Благодійний фонд “ВІФАНІЯ” Мочульської Г.Д.
12. Про затвердження переліку суб’єктів господарювання, які здійснюють відпуск лікарських засобів.