Виконком №02 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2019 рік

01. Про затвердження фінансового звіту Комунального підприємства «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Іллінецької міської ради за 2018 рік.
02. Про влаштування до Будинку для людей похилого віку Благодійної організації “Благодійний фонд “ВІФАНІЯ” _______________.
03. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
04. Про впорядкування адресного господарства.
05. Про надання дозволу на зріз дерев.
06. Про затвердження фінансового плану Комунального підприємства «Іллінціводоканал».
07. Про переведення на черзі квартирного обліку.
08. Про постановку на чергу квартирного обліку.
09. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
10. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 2018 рік.
11. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.
12. Про замовлення проектно-кошторисних документацій на капітальний ремонт автодоріг в населених пунктах Іллінецької ОТГ.
13. Про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення комунальному підприємству «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради.
14. Про встановлення тимчасових споруд.
15. Про розміщення зовнішньої реклами.
16. Про встановлення розміру пайової участі (внеску) у розвиток інфраструктури населених пунктів Іллінецької міської ОТГ.
17. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Карбишева (від перех. з вул. Незалежності до ДНЗ «Малятко») в м. Іллінці, Іллінецького району, Вінницької області.
18. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.
19. Про виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво зовнішніх мереж водопостачання в селі Жорнище.
20. Про внесення змін до рішення виконкому № 164 від 20.10.2011 р. «Про впорядкування адресного господарства по вулиці Пирогова в м.Іллінці».
21. Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.