Виконком №03 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2019 рік

01. Про оголошення двомісячника по благоустрою Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та затвердження комплексного плану заходів з благоустрою.
02. Про встановлення розміру пайової участі (внеску) у розвиток інфраструктури населених пунктів Іллінецької міської ОТГ.
03. Про затвердження фінансового звіту Комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради за 2018 рік.
04. Про розміщення тимчасової торгівлі.
05. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
06. Про влаштування до Будинку для людей похилого віку Благодійної організації “Благодійний фонд “ВІФАНІЯ” ____________.
07. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
08. Про затвердження списків громадян, які перебувають на квартирному обліку при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради.
09. Про впорядкування адресного господарства.
10. Про надання дозволу на зріз дерев.
11. Про постановку на чергу квартирного обліку.
12. Про затвердження порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансових планів комунальних підприємств.
13. Про затвердження та співфінансування проекту «Капітальний ремонт (заміна покриття покрівлі, утеплення фасаду, водовідведення та благоустрій територій) в Іллінецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» Іллінецької міської ради Вінницької області.
14. Про будівництво спортивного двадцяти п’яти метрового басейну за адресою: вул. Польова, 14 в м. Іллінці Вінницької області.