Виконком №12 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2019 рік

01. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
02. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
03. Про облаштування дитячого майданчика по вулиці в місті Іллінці.
04. Про впорядкування адресного господарства.
05. Про погодження прокладання оптоволоконних кабелів зв’язку.
06. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги по вулиці Садова в м. Іллінці Вінницької області».
07. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт площі жертвам Голодомору в м. Іллінці, Іллінецького району, Вінницької області.
08. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Студентська в м. Іллінці, Іллінецького району, Вінницької області.
09. Про встановлення тимчасових споруд.
10. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради за перше півріччя 2019 року.
11. Про встановлення режиму роботи салону «Окраса».
12. Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
13. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт Павлівського будинку культури Іллінецького району, Вінницької області».
14. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт по оздобленню стін фасаду Паріївського СБК Іллінецького району, Вінницької області».
15. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт по замінні та встановленню віконних та дверних блоків в рамках проекту «Енергомодернізація СБК в с. Сорока Іллінецької ОТГ».