Виконком №15 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2019 рік

01. Про результати конкурсу та визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування «Борисівка-Морозівка-РЕС-Голики-Борисівка».
02. Про затвердження розкладу руху міського автобусного маршруту загального користування «Борисівка-Морозівка-РЕС-Голики-Борисівка».
03. Про заходи з відкриття нових приміських автобусних маршрутів загального користування на території Іллінецької міської ОТГ.
04. Про влаштування до Будинку для людей похилого віку Благодійної організації “Благодійний фонд “ВІФАНІЯ” Довбиша В.М.
05. Про надання дозволу на зріз дерев.
06. Про впорядкування адресного господарства.
07. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
08. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
09. Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради.
10. Про затвердження змін до фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради.
11. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради на 2020 рік.
12. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради на 2020 рік.
13. Про затвердження фінансового плану комунального Підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради на 2020 рік.
14. Про внесення зміни до рішення виконкому № 188-б від 26.07.2019 року «Про впорядкування адресного господарства».
15. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Проведення заходів з енергозбереження міської мультимедійної бібліотеки Іллінецької міської ОТГ (капітальний ремонт приміщення із заміною дверних і віконних блоків)».
16. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво зовнішніх мереж водопостачання с. Райки, Іллінецького району Вінницької області».
17. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт опалювального пункту будинку культури в с. Паріївка Іллінецького району Вінницької області)».
18. Про схвалення проекту рішення «Стратегія сталого розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на період 2020 -2027 рр.».
19. Про схвалення проекту рішення «Про виконання Програми соціально – економічного розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік та затвердження Програми соціально – економічного розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
20. Про погодження Інвестиційної програми комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради Вінницької області у сфері поводження з побутовими відходами на 2019-2020 роки.
21. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Іллінецької міської ради від 11.10.2018 року №289-«а»* «Про затвердження норм та встановлення тарифів на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів КП «Добробут» Іллінецької міської ради».
22. Про постановку на чергу квартирного обліку.
23. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт (відновлення) покриття внутрішньодворових проїздів біля будинків №8 та №10 по вул. Соборна в місті Іллінці».
24. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Іллінецької міської ради від 17.10.2019 № 255-«а» «Про схвалення Прогнозу бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 – 2022 роки».
Додаток.
25. Програма соціально-економічного розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
Додаток.
26. Стратегія сталого розвитку Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на період 2020-2027 рр.
Додаток.
27. Про внесення змін до місцевого бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.
28. Про схвалення проєкту рішення «Про бюджет Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».
29. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Соборна (від перех. з вул. Пестеля до перехз вул. М. Кривоноса) у м. Іллінці, Вінницької області».