Виконком №16 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2019 рік

01. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів на яких можуть відбувати покарання особи засуджені до покарання у виді громадських робіт на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
02. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких можуть відбувати адміністративне стягнення особи, визнані винними у вчиненні адміністративного правопорушення на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
03. Про види суспільно корисних робіт та перелік об’єктів, на яких можуть відбувати стягнення особи, визнані винними у вчиненні адміністративного правопорушення, до яких застосовано адміністративне стягнення у виді громадських робіт, на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік.
04. Про призначення та виплату грошової компенсації за належне для отримання житлове приміщення з метою придбання житла особі з числа дітей позбавлених батьківського піклування Гусятинській Альоні Олегівні.
05. Про постановку на чергу квартирного обліку.
06. Про впорядкування адресного господарства.
07. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету №33 від 21.04.2016 року «Про затвердження Інструкції з організації діловодства та архівного зберігання документів у Іллінецькій міській раді».
08. Про зняття з черги квартирного обліку.
09. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
10. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
11. Про затвердження та співфінансування проекту «Капітальний ремонт (заміна покриття покрівлі, утеплення фасаду, водовідведення та благоустрій територій) в Іллінецькому навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» Іллінецької міської ради Вінницької області.
12. Про заходи з підготовки та відзначення Новорічних та Різдвяних свят на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
13. Про організацію громадських робіт у 2020 році.
14. Про припинення фінансування витрат на утримання в БО “БФ «ВІФАНІЯ” Мельника І.І., Пінчука Ю.Ф.
15. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Іллінціводоканал» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2019 року.
16. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2019 року.
17. Про виконання звіту фінансового плану комунального підприємства «Добробут» Іллінецької міської ради за 9 місяців 2019 року.