Виконком №01 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2020 рік

01. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
02. Про впорядкування адресного господарства.
03. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
04. Про розміщення зовнішньої реклами.
05. Про стан організації харчування дітей у закладах освіти Іллінецької міської ради.
06. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул.Жовтнева в с. Слобідка Іллінецького району, Вінницької області.
07. Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт частини дорожнього покриття по вулиці Пестеля (від магазину «Будівельний двір» до перехрестя вулиць Європейська Незалежності) в м. Іллінці Вінницької області».
08. Про виготовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт проїзної частини території КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради по вулиці Вільщанська, 48 в м. Іллінці Вінницької області».
09. Про коригування проектно-кошторисної документації «Будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул. Морозівська (не парна сторона) до ПК 11+21, вул. Б.Хмельницького та провулок Б.Хмельницького в м. Іллінці Вінницької області».
10. Про виготовлення проектно-кошторисних документацій на капітальні ремонти тротуарів по вулицях Соборна та Пестеля в м. Іллінці Вінницької області».
11. Про надання дозволу на зріз дерев.
12. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт приміщення музичної школи».
13. Про зняття з черги квартирного обліку.
14. Про влаштування до Будинку для людей похилого віку Благодійної організації “Благодійний фонд “ВІФАНІЯ” Армінча Руслана Михайловича.
15. Про затвердження приміських автобусних маршрутів загального користування «Іллінці – Пархомівка» та «Іллінці – Сорока – Жадани».
16. Про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутів загального користування «Іллінці – Пархомівка» та «Іллінці – Сорока – Жадани».
17. Про створення комісії з обстеження технічного стану житлового приміщення (будинку, квартири), що придбавається за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.
Додаток.