Виконком №02 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2020 рік

01. Про затвердження Положення про Міський конкурс краси «Міс Весна».
02. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 2019 рік.
03. Про надання дозволу на зріз дерев.
04. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
05. Про впорядкування адресного господарства.
06. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
07. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт класних кімнат в Іллінецькій дитячій музичній школі».
08. Про затвердження розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються із залученням бюджетних коштів, коштів державних і комунальних підприємств, установ та організацій, а також кредитів, наданих під державні гарантії.
09. Про замовлення проектно-кошторисних документацій на капітальний ремонт автодоріг в населених пунктах Іллінецької міської ОТГ.
10. Про зняття з черги квартирного обліку.
11. Про внесення змін до рішення виконкому № 262 від 20.09.2018 р. «Про впорядкування адресного господарства».
12. Про затвердження звіту про роботу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради за 2019 рік.
13. Про рекомендацію призначити опікуном.
14. Про затвердження Положення про Міжнародний фестиваль-конкурс народного хорового співу імені В.І.Іжевського «Над Собом пісня дзвінко лине».
15. Про присвоєння поштових адрес.
16. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт частини орендованого приміщення для розміщення Хрінівської сільської бібліотеки-філії у приміщенні Хрінівської філії Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 по вул. Першотравнева, 91 в с. Хринівка».
17. Про влаштування до КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Крижанівської Г.Я.