Виконком №08 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2020 рік

01. Про впорядкування адресного господарства.
02. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
03. Про надання дозволу на зріз дерев.
04. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Іллінецької міської ради від 18.06.2020 року № 109 «Про затвердження Порядку видачі виконавчим комітетом Іллінецької міської ради довідок громадянам».
05. Про переведення житлового будинку квартирного типу у житловий будинок садибного типу за адресою вулиця Незалежності, 76, в м. Іллінці.
06. Про затвердження розкладу руху на приміських автобусних маршрутах загального користування «Іллінці – Пархомівка» та «Іллінці – Сорока – Жадани».
07. Про результати конкурсу та визначення переможця конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування «Іллінці – Пархомівка» та «Іллінці – Сорока – Жадани».
08. Про внесення змін до рішення виконкому № 101 «б» від 18.06.2020 року «Про впорядкування адресного господарства».
09. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Зарічна в селі Павлівка Іллінецького району Вінницької області».
10. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул. Морозівська (не парна сторона) до ПК 11+21, вул. Б. Хмельницького та провул. Б.Хмельницького в м. Іллінці, Вінницької області (Коригування)».
11. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
12. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт відмостки Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Іллінецької міської ОТГ Іллінецького району Вінницької області».
13. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт приміщень міського будинку культури».
14. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та Порядку визначення плати за тимчасове користування місцем розташування рекламних засобів, що перебуває у комунальній власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
15. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт системи опалення у глядацькій залі Іллінецького міського Будинку культури по вул. Соборна, 20 в м. Іллінці Іллінецького району Вінницької області».
16. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт відмостки та сходів Красненьківського сільського Будинку культури по вул.Соборна, 21 в с. Красненьке Іллінецького району Вінницької області».
17. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за I півріччя 2020 року.
18. Про використання медичного обладнання ІФА.