Виконком №09 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2020 рік

01. Про надання повноважень на складання протоколів про адміністративні правопорушення відповідно до частин п’ятої, шостої статті 184, статті 18850 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
02. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт системи опалення у глядацькій залі Іллінецького міського Будинку культури по вул. Соборна, 20 в м. Іллінці Іллінецького району Вінницької області».
03. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт приміщень міського будинку культури».
04. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вимощення Іллінецької міської мультимедійної бібліотеки Іллінецької міської ОТГ Іллінецького району Вінницької області».
05. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт освітлення території гідропарку (сквер на набережній річки «Соб».
06. Про впорядкування адресного господарства.
07. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
08. Про надання дозволу на зріз дерев.
09. Про визначення способів участі у вихованні та спілкуванні з особа 2, особа та особа 1.
10. Про складання проєкту бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та прогнозу бюджету на 2022 та 2023 роки.
11. Про затвердження складу робочої групи з питань формування бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік.
12. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
13. Про підготовку до опалювального сезону закладів охорони здоров’я Іллінецької міської ради.
14. Про підготовку до опалювального сезону закладів освіти Іллінецької міської ради.
15. Про підготовку до опалювального сезону закладів культури Іллінецької міської ради.
16. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт глядацького залу міського будинку культури».
17. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Весняна (від вул. Польова до вул. У. Кармелюка) в м. Іллінці, Вінницької області».
18. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дорожнього покриття по вулиці Зоряна (від вул. Польова до вул. У. Кармелюка) та провулку (між вул. Чкалова та вул. Калинова) в місті Іллінці Вінницької області».
19. Про реалізацію проєкту «Будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул. Морозівська (не парна сторона) до ПК 11+21, вул. Б.Хмельницького та провул. Б.Хмельницького в м.Іллінці, Вінницької області».
20. Про внесення змін до бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік (02503000000).