Виконком №11 Іллінецької міської ради 8 скликання, 2020 рік

01. Про готовність житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.
02. Про накладення адміністративного стягнення на громадянина.
03. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації на водопостачання будівель і споруд та їх водовідведення.
04. Про визначення способів участі у вихованні та спілкуванні з онуком дідуся та бабусі.
05. Про впорядкування адресного господарства.
06. Про розміщення тимчасової торгівлі.
07. Про звернення до суду щодо призначення опікуном особа.
08. Про виконання бюджету Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.
09. Про надання дозволу ОК «Жаданівське джерело» на виготовлення проектно-кошторисної документації та на будівництво зовнішніх мереж водопостачання в с.Сорока, с.Жадани.
10. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт по встановленню віконних блоків у Тягунському сільському Будинку культури по вул. Миру, 7 в с. Тягун».
11. Про замовлення проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт відмостки та сходів Слобідського сільського клубу по вул. Чкалова, 1А в с. Слобідка Іллінецького району Вінницької області».
12.  Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт приміщення глядацького залу міського будинку культури».
13. Про затвердження проектно-кошторисних документації на капітальний ремонт автодоріг в населених пунктах Іллінецької ОТГ.
14. Про встановлення вуличного оглядового дзеркала.
15. Про надання дозволу на зріз дерев.